Nová řada QuickScan 2500 – základní 2D skener pro všeobecné použití

Nový QuickScan 2500 zajišťuje čtení čárových kódu, které jsou špatně čitelné, špatně vytištěné nebo poškozené. Bez problémů přečte kódy zobrazené na obrazovkách smartphonů, což usnadní správu propagačních akcí a kupónů. Navíc s dnešními bezpečnostními opatřeními je zobrazovací jednotka QD2500 optimalizována tak, aby bez problémů četla přes bariéry z plexiskla.

Poskytuje zvukovou, hmatovou a vizuální zpětnou vazbu při každém čtení. Čtečka QD2500 se může pochlubit velmi bohatou sadou funkcí, které jsou k dispozici ihned po vybalení. 1 MP optika poskytuje nejlepší skenování ve své třídě. Je cenově dostupný a lehce nastavitelný. Snadná konfigurace skeneru s možností připojení ke všem hostitelským serverům. QuickScan poskytuje hmatovou i zvukovou zpětnou vazbu při čtení. Po stisknutí spouště operátor okamžitě ví, že skenování proběhlo správně.

QuickScan QD2500 je navíc neuvěřitelně spolehlivý a předchází poruchám, resetům a chybné komunikaci. Může se pochlubit vynikající robustností a ergonomickým designem pro dokonalé uchopení. Čtečka je velmi univerzální a vhodná k použití v maloobchodech, zdravotnictví, pohostinství, státní správě a v lehké výrobě.

Podrobnou specifikaci čtečky čárových kódů QuickScan QD2500.

V případě zájmu o čtečku, nebo jen nezávaznou cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat:
e-mail: sales@barco.cz
tel.: +420 572 520 052

Další zařízení naleznete u nás na webu v kategorii kabelové snímače čárových kódů.