RFID konzultace a návrhy řešení

EA_banner_slim2

RFID projekty

Máme odborníky a dlouholeté know-how v oblasti RFID UHF technologií. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími výrobci RFID technologií z oboru. Posoudíme váš projekt, navrhneme řešení, dodáme a nainstalujeme potřebný hardware, software a RFID tagy. Z nedostatku informací o RFID technologii vznikají často zkreslené představy o této technologii. My vám s ohledem na váš projekt posoudíme možnosti této technologie a navrhneme řešení, které bude v souladu s technickými možnostmi.

Dodávky hardware

V oblasti hardware spolupracujeme s nejvýznamnějšími výrobci jako jsou Zebra, Alien Technology, Impinj a TSL a můžeme tak nabídnout řešení postavené na osvědčeném a spolehlivém hardware.

Dodávky RFID tagů a smart etiket

Na trhu je obrovské množství RFID tagů a smart etiket různého provedení a různých parametrů. Pomůžeme vám vybrat optimální produkt pro váš projekt.

Vývoj a výroba RFID antén FlexiRay

Vyvíjíme a vyrábíme unikátní ultratenké RFID UHF antény FlexiRay, které ve svých projektech využívají naši partneři v Evropě, USA i Asii. Typickými vlastnostmi antén FlexiRay je jejich minimální tloušťka (od 2mm) a modulární délka až 1m. To umožňuje vytváření podlouhlého směrového čtecího pole, ideálně pro evidenci pohybu osob, techniky či materiálu v chodbách, dveřích. Ideální také pro dopravníkové pásy.