Máme odborníky a dlouholeté know-how v oblasti RFID UHF technologií. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími výrobci RFID technologií z oboru. Posoudíme váš projekt, navrhneme řešení, dodáme a nainstalujeme potřebný hardware, software a RFID tagy.

Vyrobíme vám etikety podle vašich požadavků. Navrhneme optimální materiál etikety i lepidlo přesně podle konkrétních podmínkek, kterým mají etikety odolávat. Vyrábíme speciální etikety s čárovými kódy pro značení skladů.

Provádíme servis a podporu pro termotiskáren Zebra, TSC, Argox, Datamax. Spolupracujeme s prověřenými dodavateli tiskáren, tiskových hlav a náhradních dílů. Profesionální a kvalitní řešení za dostupnou cenu.

Provádíme servis a podporu pro mobilní terminály Motorola, Datalogic, Unitech, Pidion a Psion. Spolupracujeme s prověřenými dodavateli čteček a náhradních dílů.

Poskytujeme komplexní podporu, kvalitní odborné služby zkušených techniků, záruční i pozáruční servis pro čtečky čárových kódů, tiskárny etiket a RFID technologie.

Naše návrhy WiFi sítí stavíme na profesionálních produktech Aruba Networks, které jsou zárukou spolehlivosti a bezpečnosti. Na základě návrhu sítě dodáme,  naistalujeme a nakonfigurujeme jednotlivé prvky bexdrátové infrastruktury.