SmartLabeling

Softwarove pro snadný tisk etiekt s čárovými kódy a RFID tagy. Podpora tisku paletových a kartonových etiket dle standardů GS1-128 (dříve UCC/EAN 128), VDA / GTL. Systém podporuje všechny termotransferové tikárny etiket i stránkové tiskárny.

Optimální nenákladné řešení jak pro malou firmu, tak pro velké výrobní provozy s tiskem velkého množství etiket na mnoha tiskárnách (termotransferové, RFID tiskárny).

Snadná obsluha a dobrá ergonomie bez požadavků na kvalifikaci obsluhy. Zvolíte pouze výrobek z číselníku, automaticky budou doplněny všechny přednastavené údaje jako např. standardní množství na paletě či hmotnost. Doplníte pouze případné další údaje typu minimální trvanlivost, výrobní šarže či odběratel. Pak už jen zadáte požadovaný počet etiket.

Vhodné řešení například do potravinářského průmyslu, kde je nutné poskytnout spotřebitelům přesné informace o nutričních hodnotách a alergenech, stejně jako data, označení šarže a další povinné nebo doporučené informace vztahující se k vyráběným potravinám. SmartLabeling je skvělým řešením také do automobilovém průmyslu, kde je  obvyklé označovat produkty podle standardů GTL, VDA.

Stolní tiskárny etiket TSC_Dreiermotiv@0,5x

Možnosti jak použít tiskový produkt SmartLabeling

SmartLabeling pracuje s číselníky ( skladové karty, zákazníci, atd.), které lze jednoduše naplnit potřebnými daty, a to buď napojení na ERP, ručním zadání či z jiné databáze popř. tabulky. Standardně je SmartLabeling dodáván bez návrháře etiket. V ceně jsou 3 návrhy etiket zdarma. Chcete-li mít návrhy etiket ve svých rukou, využijete specializované aplikace pro návrh a tisk etiket BarTender.

SmartLabeling využívá technologie záložek pro jednotlivé etiky. To umožňuje mít stále k dispozici celou řadu různých šablon etiket, přepínat mezi nimi a spouštět tisk.

Pokud se chcete o řešení SmartLabeling dozvědět více, přehledné informace (v českém jazyce) najdete zde : Datasheet SmartLabeling