PrintCart byl navržen tak, aby mobilizoval váš sklad a zvýšil efektivitu pracovních procesů

Printronix PrintCart patří mezi nejlepší mobilní pracovní stanice ve své třídě. Je vhodný pro všechny, kteří potřebují bezdrátový tisk. Díky schopnosti vykonávat všechny úkoly na jednom místě zvýší efektivitu zaměstnanců.

Pracovní stanice PrintCart se vyznačuje vyspělými systémy správy energie.  Tiskárna může pracovat nepřetržitě až 20 hodin. Baterie se dobíjí pouhé 4 hodiny!

PrintCart má robustní konstrukci, kterou zajišťuje ocelový rám. Disponuje velkou pracovní plochou z nerezové oceli a je odolný proti poškození. Výrobcem navržený balíček volitelného příslušenství  zahrnuje místo pro skener a další zařízení, ale také odpadkový koš a držák na notebook.

PrintCart je vyroben výhradně z oceli a nerezové oceli (horní pracovní plocha), přičemž všechny hlavní součásti jsou svařeny do jedné jednotky. Šroubováno je pouze přídavné příslušenství a vyměnitelné díly. Všechny ocelové prvky jsou zapouzdřeny ve vysoce odolné práškové barvě. Výhradní použití vysoce kvalitních materiálů zajišťuje, že bude poskytovat dlouhodobý a kvalitní servis po mnoho let.

Podrobnou specifikaci Printronix PrintCart naleznete v datasheetu.

V případě zájmu o pracovní stanici PrintCart nebo jen nezávaznou cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat:
e-mail: sales@barco.cz
tel.: +420 572 520 052