Společnost Barco: Integrátor RFID a čárových kódů

Společnost Barco s.r.o. působí na trhu informačních technologií od roku 1993. Zaměřuje se úzce na oblast integrace technologií čárových kódů a RFID do podnikových informačních systémů a na systémy sběru dat využívající datové terminály a bezdrátové WiFi sítě. Jako systémový integrátor v této oblasti nabízí Barco komplexní portfolio služeb: analýzu a návrh řešení, dodávky a instalace mobilních terminálů, snímačů čárových kódů a jejich příslušenství, vývoj programového vybavení pro terminály, vývoj zákaznického software pro sběr a zpracování dat z terminálů, dodávky tiskáren čárových kódů a jejich začlenění do systému, tisk etiket, dodávky spotřebního materiálu a autorizovaný servis.

Společnost Barco disponuje vlastním vývojářským softwarovým týmem, který je shodně s celkovou strategií společnosti specializován na problematiku mobilního sběru dat, technologií čárového kódu a logistického software. Po technologické stránce využívá nejnovějších vývojových nástrojů Microsoft a komponent předních vývojářských firem. Moderní programovací nástroje, schopnost týmové práce, pokročilé technologie modelování a objektové technologie jsou zárukou úspěchu i ve velkých softwarových projektech.

Dlouhodobé zkušenosti s řízením skladů se staly základem pro vývoj vlastního progresivního řešení pro on-line řízení skladů (Warehouse Management System) SmartStock.WMS, který se stal vlajkovým produktem společnosti a na který se každodenně spoléhá řada zákazníků v náročném non-stop provozu.

Zkušenosti s mobilními technologiemi, čárovými kódy i RFID technologií umožnily vývoj sofistikovaného systému pro efektivní správu a inventarizaci majetku EasyAsset, který svou komplexností a způsobem využití pokrokové RFID technologie převyšuje konkurenční produkty na trhu.

Rychle rostoucí divize FlexiRay je zaměřena na výrobu ultratenkých RFID antén, které si díky svým unikátním parametrům našly zákazníky v 25 zemích čtyř kontinentů. Základní kapitál společnosti je 20 000 000 Kč. Prostřednictvím své pobočky je BARCO aktivní i na slovenském trhu.

25

let zkušeností

20 000 000

Kč základní kapitál

4450

zákazníků