Profesionální technická podpora, servis a služby

Tech Support 3

Komplexní podpora pro váš business

Investice našich zákazníků do systémů pro automatickou identifikaci, aplikací pro značení a identifikaci, sběr dat, skladových řešení a mobilní sběr dat dosahují nezanedbatelné částky. Velmi často na správném a plynulém chodu skladových a výrobních systémů závisí i schopnost firem efektivně a včas plnit svoje závazky vůči svým zákazníkům. Za tímto účelem nabízíme komplexní podporu, kvalitní odborné služby zkušených techniků, záruční i pozáruční servis pro mobilní terminály, čtečky čárových kódů, tiskárny etiket a RFID technologie.

Technické podpora

Svým zákazníkům poradíme s nastavením či konfigurací zařízení. Můžete s námi rovněž konzultovat nejrůznější problémy související s tiskem či skenováním čárových kódů. Máme rovněž rozsáhlé zkušenosti v oblasti RFID technologií.

Spolehlivé, rychlé a profesionální služby

Díky spolupráci s námi máte vždy k dispozici spolehlivého partnera, na kterého se můžete obrátit v případě problémů týkajících se zařízení z našeho portfolia. Můžete s námi rovněž konzultovat své záměry v oblasti aplikací čárových kódů a RFID technologií.

Kvalitní tým, profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti

Působíme na trhu 25 let. Disponujeme kvalitním a zkušeným týmem techniků, který prošel množstvím velkých i malých projektů. Díky těmto zkušenostem jsme schopni profesionálně, rychle a pružně reagovat na vaše potřeby.