Barco distributorem elegantních, ergonomických a spolehlivých terminálů PIDION od společnosti Bluebird

Společnost Barco, systémový integrátor v oblasti automatické identifikace, navázala spolupráci se společností Bluebird, korejským výrobcem ergonomických a elegantních mobilních terminálů vyznačující se velmi dobrými výkonovými parametry a nízkými pořizovacími náklady.

Společnost Barco se stala distributorem (VAD) pro řadu mobilních terminálů, PDA počítačů Pidion a mobilních platebních terminálů v rámci České republiky a Slovenska. Řada přenosných počítačů Pidion od společnosti Bluebird Soft se rychle stala jedním z nejoblíbenějších zařízení na trhu, zejména díky flexibilní funkcionalitě, spolehlivému výkonu, ergonomickému designu a nákladově efektivní ceně zařízení. Portfolio produktů řady PIDION je vhodné pro širokou škálu průmyslových odvětví, od maloobchodu, výroby, dopravy a logistiky, stavebnictví, zdravotnictví, veřejných služeb až po státní a veřejný sektor a mobilitu zaměstnanců v terénu.

Celosvětově společnosti Bluebird na trhu mobilních zařízení patří 6.pozice a mezi světovými výrobci PDA kapesních a mobilních průmyslových zařízení Bluebird zaujímá unikátní pozici jako poskytovatel řešení a produktů jak v oblasti automatické identifikace a online sběru dat, tak i v oblasti mobilních platebních terminálů a online plateb. Díky naslouchání požadavkům trhu, zpětné vazby od svých partnerů a zákazníků, je společnost Bluebird schopna rychle reagovat na požadavky a příležitosti na trhu a nabídnout svým zákazníkům flexibilní, výkonné a nízko nákladové řešení. Produktová řada Pidion nabízí již zaintegrovány nejnovější technologie včetně HSDPA, RFID, GPS a Windows Mobile 6.5. O tom, že se jedná skutečně o prověřeného dodavatele svědčí i fakt, že mezi zákazníky patří společnosti jako PepsiCo, Lufthansa, BMW, Volkswagen, SIXT, P&G, LG, Samsung případně Ministerstvo obrany USA (DoD).

„Jsme potěšení z navázání spolupráce se společností Bluebird Soft. Naši zákazníci a partneři vždy uvítají spolehlivé a dostupné zařízení poskytující ergonomický design, velmi dobré parametry a funkcionalitu s nejnovějšími technologiemi. Bluebird poskytuje inovativní, vysoce kvalitní produkty a nadstandardní služby s přidanou hodnotou a věnuje maximální úsilí k tomu dodávat spolehlivé produkty, které procházejí rozsáhlými testy odolnosti proti vodě, prachu, pádu, teplotě i vlhkosti a komplexním uživatelským testováním. To považujeme za velmi důležitý faktor pro úspěšnou spolupráci“, řekl Miroslav Pípal, výkonný ředitel společnosti Barco, s.r.o.

 

O společnosti Bluebird Soft Bluebird Soft Inc (Bluebird), založená v roce 1995, je globální dodavatel přenosných mobilních zařízení, podnikových a průmyslových handheld mobilních počítačů, mobilních platebních terminálů s integrovanou tiskárnou, ručních snímačů, RFID terminálů a kapesních počítačů s operačním systémem Android. Společnost Bluebird se jako tradiční výrobce zařízení pro mobilní sběr dat a mobilní platby adaptovala uvedením produktové řady Pidion®, obsahující širokou nabídku spolehlivých produktů a reagující na nové trendy, požadavky trhu a zákazníků. Bluebird plánuje další rozšíření sortimentu a kontinuální penetraci trhu mobilních zařízení zejména díky vlastnímu technickému know-how, kreativním nápadům, inspiraci od svých zákazníků a partnerů. Hlavní sídlo společnosti Bluebird a její výrobní závod se nachází v Soulu, Jižní Koreji. www.mypidion.com