Společnost Datalogic uvádí na trh novou řadu QuickScan 2500

Nová řada QuickScan 2500 od společnosti Datalogic zahrnuje kabelové 2D ruční skenery, které z hlediska výkonu výrazně převyšují svou konkurenci. Jedná se o spolehlivé společníky vhodné do maloobchodu, kde vám zaručí mnoho let nepřetržité služby. Bez problému přečtou celou řadu čárových kódů, ať už jsou poškozené, špatně čitelné, nekvalitně vytištěné, zobrazené na obrazovkách smartphonů atd. Přečtou kódy i přes bariéry z plexiskla a snadno se čistí. Všechny tyto nezbytné výhody jsou dostupné za neuvěřitelně nízkou cenu. Jsou vybaveny Datalogic Green Spot technologií – vizuální potvrzení správně načteného čárového kódu. Poskytují slyšitelnou, hmatovou a vizuální zpětnou vazbu při každém přečtení kódů. Zařízení pohodlně padnou do ruky. Dlouhý kabel poskytuje dostatek volnosti pohybu. Skenery jsou velmi snadno nastavitelné, stačí je připojit, nakonfigurovat a můžete začít skenovat kódy. Jsou vhodné do maloobchodu, zdravotnictví, pohostinství, státní správy a lehké výroby.

QuickScan QD2500 je kabelová čtečka čárových kódů s nejlepším skenovacím výkonem ve své kategorii, která spolehlivě čte jakýkoli typ čárového kódu. Robustní skener základní úrovně nabízí jednoduchou konfiguraci a snadné použití. Na rozdíl od jiných zařízení na trhu byl testován tak, aby vydržel více než 10 milionů stisknutí spouště. Odolává pádům z výšky 1,5m na beton. Tento levný skener bez problémů čte přes bariéry z plexiskla a dokáže skenovat z obrazovek smartphonů.

QuickScan QW2500 je nejjednodušší model v rámci řady 2500. Dodává se ve stejném robustním a odolném krytu jako QD2500 s krytím IP52. Bez problémů poskytne 10 milionů stisknutí spouště. Nabízí konzistentní a spolehlivé čtení všech standardních čárových kódů. Pro snadné aplikace představuje QW2500 jeden z nejvýhodnějších ručních skenerů na současném trhu.

Podrobná specifikace řady QuickScan QD2500.

V případě zájmu o produkty, nebo jen nezávaznou cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat:
e-mail: sales@barco.cz
tel.: +420 572 520 052

Další zařízení naleznete u nás na webu v kategorii kabelové snímače čárových kódů.