ZT510 vychází z dědictví nejvýkonnější tiskárny 105SLPlus, posunuta na zcela novou úroveň s rozšířeným výkonem a hodnotou.

Tiskárna ZT510 obsahuje základní funkce, které potřebujete v průmyslové tiskárně v cenově výhodném nákupu. ZT510 poskytuje osvědčený, trvanlivý design a konstrukci, současně přidává pokročilé funkce správy a monitorování. To znamená, že máte spolehlivost celodenního provozu 7 dní v týdnu, tak aby v nadcházejících letech vaše provozy probíhaly hladce, plus dlouhou životnost a pokročilé funkce napájení – to vše s mimořádnou hodnotou.

Předchůdce 105SL, robustní, výkonná tiskárna, která dala novému typu ZT510 to nejlepší co potřebujete. Investice, která nenaruší Váš rozpočet. Tento odolný pracovník je konstruován tak, aby vydržel roky nepřetržitého provozu, plus extrémní teploty, nečistoty, hrubou manipulaci a další. Pro nejlepší tisk v nadcházejících letech tak získáte spolehlivou tiskárnu s celodenním provozem. Pokročilý Link-OS ™ a všechny základní funkce, které potřebujete a to bez dodatečných nákladů. Nabízí různé možnosti připojení pro flexibilní konfiguraci. Díky řadě standardních možností komunikace včetně rozhraní USB, Serial, Gigabit Ethernet a Bluetooth® LE se ZT510 snadno integruje do stávajících systémů a připojí se k různým sítím. Volitelné paralelní, k dispozici je také 802.11a / c s Bluetooth® 4.0, USB Host a IPv6. Přizpůsobivost pro uspokojování vyvíjejících se potřeb.

Podrobné specifikace tiskáren Zebra řady ZT510 najdete v technickém listu.

RFID tiskárna etiket ZT510

V případě zájmu o tiskárny nebo jen nezávaznou cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat:
e-mail: sales@barco.cz
tel.: +420 572 520 052

Další tiskárny čárových kódů naleznete u nás na webu v kategorii tiskárny etiket.