Profesionální tvorba a tisk štítků s aplikací BarTender 2019

Profesionální tiskový software BarTender je k dispozici ve třech verzích, stačí si jen vybrat, která vyhovuje vašim potřebám. Zvládne nachystat jednoduchý štítek pro mikropodniky, až po komplexní správu tisku pro globální společnosti. Snadno upgradujete, abyste vyhověli měnícím se obchodním potřebám vaší společnosti.

BarTender Professional poskytuje jednoduché a profesionální řešení pro vytváření čárových kódu, jakož i pro tisk RFID štítků a čipových karet. Snadno použitelné konstrukční nástroje BarTender usnadňují vytváření profesionálních štítků a dokumentů. S pomocí inteligentních šablon můžete upravovat vrstvy štítků, a dokonce nastavit i čas, kdy se jednotlivé úlohy tisknou, poskytne vám nezbytnou podporu pro složité tiskové situace. Profesionální verze nabízí možnost moderního designu, ale také import dat z tabulek, textových souborů, databází a formulářů pro zadávání dat.

BarTender Automation může být integrována prakticky s každým podnikovým systémem, což vám umožní snadno navrhovat a tisknout štítky. Vývojáři IT již nemusí udržovat tisíce tiskových kódů a mohou se zaměřit na důležitější úkoly. Nemusíte ani psát kód. Můžete propojit své procesy a akce s inteligentními formuláři a vytvořit si vlastní aplikaci pro tisk štítků BarTender. Pro větší organizace je BarTender Automation ideální volbou pro maximalizaci produktivity a efektivity tiskových úloh.

BarTender Enterprise poskytuje nejspolehlivější systém označování a značení, který splňuje neustálé se měnící obchodní požadavky. Můžete spravovat svoji vlastní knihovnu šablon. Tiskněte a přijímejte výtisky všude a spravujte je centrálně. Největší obchodní společnosti na světě svěřily své výrobní linky a dodavatelské řetězce softwaru BarTender Enterprise Automation. Bar Tender má více než 30 let zkušeností v oboru a bezkonkurenční zákaznický servis.

BarTender Free Edition vám umožňuje vytvářet a tisknout profesionální štítky pomocí inteligentních šablon a vyzkoušet si pokročilé funkce z profesionální, automatizované a enterprise verze. Pokud se budete chtít dozvědět více o možnostech BarTender a zkusit, která verze by vám nejvíce vyhovovala, můžete vyzkoušet bezplatnou verzi a prozkoumat tím veškeré možnosti tohoto produktu.

Bližší specifikace k aplikaci BarTender 2019 najdete v technickém listu:

BarTender2019

Porovnání verzí BarTender

Pokud chcete vyzkoušet bezplatnou verzi BarTender můžete se zdarma zaregistrovat zde. Po registraci obdržíte informace potřebné ke stažení aplikace,

V případě zájmu o aplikaci, nebo jen nezávaznou cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat:
e-mail: sales@barco.cz
tel.: +420 572 520 052