Prémiové mobilní tiskárny řady ZQ300 Plus a ZQ600 Plus

Zebra Technologies nové mobilní tiskárny ZQ300 Plus a ZQ600 Plus

Prémiové mobilní tiskárny ZQ300 Plus a ZQ600 Plus od společnosti Zebra Technologies poskytují velkou obchodní hodnotu za dostupnou cenu. Tiskárny najdou využití v maloobchodě, v dopravě a logistice, v terénu i v pohostinství. Tyto výkonnostně nadstandartní a zároveň designové tiskárny jsou kompaktní, lehké a byly navrženy pro snadné ovládání jednou rukou. Nejnovější bezdrátové připojení zajištuje rychlý a spolehlivý tisk, zatímco integrovaný NFC tag umožňuje uživateli spárovat tiskárny s jakýmkoliv kompatibilním mobilním zařízením během několika sekund. Tiskárny se dodávají s novým firmware a s novými ovladači pro Windows.

Mobilní tiskárna řady ZQ300 Plus

Mobilní tiskárna řady ZQ600 Plus

 

Tiskárna ZQ 300 Plus

Tiskárny Zebra řady ZQ300 Plus zvládnou díky tisku účtenek zvýšit prodej kdekoli v obchodě. Díky tisku štítků na místě mohou pracovníci prodejen rychleji a přesněji provádět revize značek, markdownů a štítků na regálech. Můžete si zvolit mezi tmavě šedou barevnou kombinaci s vnějším povrchem odolným proti oděru, který přidává dodatečnou ochranu pro náročná prostředí a venkovní použití. Díky krytí IP54 a podpoře voděodolných médií se můžete spolehnout na to, že vnitřní i venkovní model bude tisknout čitelný text a skenovatelné čárové kódy, a to i v dešti nebo sněhu. Druhá varianta je vizuálně modernější kombinaci stříbrné a černé barvy – ideální pro maloobchodní zákazníky, kteří dbají na design. Řada ZQ300 Plus využívá přepracovanou elektroniku pro dlouhodobou kontinuitu a dostupnost produktu. Nastala doba, kdy jedna tiskárna plní dvě funkce: díky této tiskárně vaši zaměstnanci obchodu používají pro transakce v místě prodeje, mají možnost také tisknout štítky pro regály, markdowny položek a přirážky. Snadno spárujete řadu ZQ300 Plus prakticky s libovolným mobilním zařízením – jakýmkoli mobilním kapesním počítačem a tabletem Zebra s podporou technologie Bluetooth® a také s jakýmkoli zařízením Android™, iOS,® Windows CE a Windows® Mobile. Užívejte si dech beroucí rychlost tisku a energetickou účinnost s nejnovějšími možnostmi připojení. Baterie PowerPrecision, nabízí jedinečný režim spánku a patentovaná technologie™ Power Smart Print společně minimalizují požadavky na napájení  a nabízejí jednu z nejdelších dob cyklu v této třídě. Řada ZQ300 Plus nabízí veškeré příslušenství, které potřebujete, od napájení a nabíjení až po možnosti přenášení a ochrany, kabely a další.

DATASHEET CZ

Tiskárna ZQ 600 Plus

Díky koupi této tiskárny dopřejete vašim pracovníkům získat nejrychlejší a nejspolehlivější bezdrátové připojení uvnitř čtyř stěn a vaše IT oddělení zjistí, že řada ZQ600 Plus se snadněji integruje, spravuje, nastavuje a zabezpečuje. Řada ZQ600 Plus představuje další vývoj zlatého standardu pro mobilní tisk štítků a účtenek a využívá přepracovanou elektroniku pro dlouhodobou kontinuitu a dostupnost produktu. Řada ZQ600 Plus přidává pokročilou technologii a inovativní design. Při používání tiskárny zvýšíte produktivitu na novou úroveň a získáte snadné použití a ovladatelnost. Pokročilou technologií baterie PowerPrecision+ a také pro její větší kapacitu, máte pomocníka, který nikdy nespí a má dostatek energie pro každou směnu. Velký barevný displej se stavovými ikonami pomáhá eliminovat veškeré dohady o stavu tiskárny. Samozřejmostí u této řady je spolehlivé bezdrátové připojení s rychlým standardem a jeho nejnovějších bezpečnostních protokolů  se vaši pracovníci mohou spolehnout na bleskově rychlé a bezpečné připojení. Řada ZQ600 Plus poskytuje více než dostatek paměti pro všechna vaše písma a grafické potřeby, které jsou aktuální dnes, stejně jako všechny aktualizace firmwaru a nové nástroje Print DNA pro nadcházející roky, tento bezplatný nástroj  usnadňuje konfiguraci pro minimálně 30 nastavení pro jemné vyladění zabezpečení tiskárny tak, aby chránila vaše data a infrastrukturu vytvořením zabezpečených připojení tiskáren a blokováním neoprávněného přístupu k tiskárnám. Vzdálená správa je snadná díky ethernetové kolébce řady ZQ600 Plus.

DATASHEET CZ   Podrobná specifikace řady ZQ 300 Plus, ZQ 600 Plus   V případě zájmu o produkty, nebo jen nezávaznou cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat: e-mail: sales@barco.cz tel.: +420 572 520 052   Další zařízení naleznete u nás na webu v kategorii stolní tiskárny etiket.