Průmyslové PDA Unitech EA602 (Android 7.1)

Je odolný 5” mobilní terminál, který v sobě snoubí výkonný sběr dat s vytříbenými vlastnostmi. Unitech EA602 nabízí kromě praktických možností připojení a snímacích schopností také vyšší úroveň služeb v odvětví maloobchodu, dopravy, logistiky a v terénu.

Terminál pracuje na operačním systému Android 7.1 a disponuje 1.4 GHz Octa-Core procesorem, což z něj činí výkonné zařízení pro sběr dat s vysokou mobilitou. Terénní pracovníci využívající terminál EA602 mohou snadno zvýšit svou efektivitu díky 2GB RAM, 16GB ROM a podpoře dalších rozšíření pomocí microSD (nabízející kapacitu paměti až 32 GB).

EA602 nabízí integrovanou schopnost skenování 2D kódů, integrovanou čtečku HF / NFC RFID , GPS a fotoaparát s rozlišením 8.0 Mpx. Terminál disponuje 4000 mAh vyměnitelnou baterií, která se postará o Váš nepřetržitý provoz a duální SIM slot Vám umožní přenos dat mezi terminálem a Vaším telefonem.

Dopřejte si datovou rychlost s integrovaným rozhraním Bluetooth 4.1, bezdrátovou WiFi 802.11 a / b / g / n / ac a 4G konektorem.

Podrobné specifikace terminálu EA602 naleznete v technickém listu.

V případě zájmu o terminál nebo jen nezávaznou cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat:
e-mail: sales@barco.cz
tel.: +420 572 520 052

Další zařízení tohoto typu naleznete u nás na webu v kategorii průmyslové PDA.