Spolehlivý přírůstek do řad průmyslových tabletů – Unitech TB85

Nestárnoucí design, výkonný interiér a volitelné doplňky činí z TB85 model vhodný ohlédnutí. Jedná se o spolehlivý průmyslový tablet určený do nejčetnějších pracovních prostředí jako je maloobchod, sklad, prodej, práce v terénu aj.

Nový mobilní terminál od společnosti Unitech – EA602 (Android 7.1)

Je odolný 5” mobilní terminál, který v sobě snoubí výkonný sběr dat s vytříbenými vlastnostmi. Unitech EA602 nabízí kromě praktických možností připojení a snímacích schopností také vyšší úroveň služeb v odvětví maloobchodu, dopravy, logistiky a v terénu.

Android robustní dotykové terminály Zebra TC72 a TC77

V robustní řadě ULTRA-Enterprise Vám společnost Zebra nabízí nové terminály TC72 (WLAN) a TC77 (WWAN) . Dotykové terminály přináší opravdový zážitek ze smartphonu.

Odolné dotykové terminály Zebra TC52 a TC57

Společnost Zebra Technologies uvádí na trh svoji novinku. Terminály TC52 (WLAN) a TC57 (WLAN+WWAN) třídy Enterprise.

Průmyslová tiskárna čárových kódů TSC MB240

Potřebujete všestrannou kompaktní tiskárnu, máme ji pro Vás. Tiskárna řady TSC MB240 je novým předním produktem pro etiketu širokou až 108 mm, odpovídá průmyslovým větším modelům.

Kariéra v BARCO – přidejte se k nám!

Přidejte se k nám do firmy a staňte se součástí skvělého pracovního kolektivu firmy BARCO, s.r.o. U nás máte jistých mnoho pracovních výhod a benefitů.

Nový snímač čárových kódů Gryphon GD4500

Nejlepší snímač ve své třídě - GRYPHON GD4500 Datalogic, přední výrobce mobilních zařízení pro sběr dat, představil nový snímač řady GRYPHON GD4500 s megapixelovým snímačem 2D, s bílým osvětlením.

Společnost Barco se stala PLATINUM Partnerem firmy Datalogic.

Vážení partneři, Vážení zákazníci, s radostí Vám oznamujeme, že se společnost BARCO, s.r.o., stala PLATINUM Partnerem firmy Datalogic, která je předním výrobcem v oboru automatické identifikace, sběru dat, specialista výroby čteček pro snímání čárových kódů, mobilních počítačů, a dalších.

Průmyslová tiskárna Zebra ZT510 od svého předchůdce převzala to nejlepší.

ZT510 vychází z dědictví nejvýkonnější tiskárny 105SLPlus, posunuta na zcela novou úroveň s rozšířeným výkonem a hodnotou. Tiskárna ZT510 obsahuje základní funkce, které potřebujete v průmyslové tiskárně v cenově výhodném nákupu.

Mobilní tiskárny etiket Zebra ZQ610 a ZQ620

Řada Zebra ZQ610 a ZQ620 nabízí všecny funkce potřebné pro maximální využití. Tato špičková mobilní tiskárna přináší vysokou produktivitu, snadnou obsluhu a ovladatelnost povýšila na novou úroveň a to, že je vybavena velkým barevným displejem.