ODOLNÉ MOBILNÍ TERMINÁLY TC21 / TC26

Malé a lehké zařízení, které se dá snadno ovládat jednou rukou. Obsahuje sadu funkcí, které pomáhají zaměstnancům snadno zaznamenávat data, a také lehce získat přístup k informacím, které potřebují k rychlejšímu a efektivnějšímu běhu společnosti. Zesílená konstrukce zajišťuje spolehlivý provoz zařízení pro každodenní použití.

Nabízí možnost přidat příslušenství pro snadnější správu, které bylo speciálně navrženo pro velké podniky. K dispozici jsou také různé druhy konfigurací, které si zvolíte podle toho, co ve vašem podniku potřebujete, takže platíte pouze za funkce, které vaši zaměstnanci potřebují. To platí také pro možnosti připojení, kdy model Wi-Fi TC21 funguje dobře, jako zařízení pro zaměstnance, kteří pracují uvnitř, zatímco model TC26 podporující nejen síť Wi-Fi, ale i mobilní sítě je nejlepší volbou pro zaměstnance pracující v terénu.  Pokročilé nástroje Mobility DNA, které jsou k dispozici zdarma jsou předinstalované a připravené k použití, což usnadňuje instalaci, konfiguraci a zabezpečení zařízení.

Velký dotykový display s vysokým rozlišením poskytuje dostatek prostoru pro zobrazení informací a interakci s aplikacemi. Displej je dobře čitelný, i za silného slunečního světla. Zaměstnanci mohou zadávat údaje i ve středně silných rukavicích. TC21 / TC26 jsou vodotěsné, prachotěsné, odolné při pádu na beton a spolehlivé ve všech podmínkách. Nedělá jim problém sníh, déšť, vysoké teploty a mráz. Nejcitlivější komponenty zařízení, jako je displej a okno skeneru jsou bezpečně chráněny ochranným sklíčkem známým, jako Gorilla Glass. Co se týče bezdrátového připojení, tak jsou vybaveny všemi nezbytnými funkcemi (Wi-Fi, Bluetooth, GPS a NFC).

Podrobné specifikace mobilních terminálů TC21 / TC26 najdete v technickém listu.

V případě zájmu o terminál, nebo jen nezávaznou cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat:
e-mail: sales@barco.cz
tel.: +420 572 520 052

Další zařízení naleznete u nás na webu v kategorii průmyslové PDA.