POWERSCAN™ 95X1 AUTO RANGE SERIES
FALCON™ X4 AUTO RANGE

Nové Long Range průmyslové snímače a terminály od společnosti Datalogic umožňují uživatelům velmi snadné skenování čárového kódu kdekoliv ve skladu, ať už se jedná o spodní pozice regálů nebo vrchní patra regálové systému, čímž maximalizují efektivitu pracovníků ve skladu. Díky výkonnému LED přísvitu a zaměřovacímu obrazci, který se promítá na snímaný kód, je nyní čtení čárového nebo 2D kódu na velkou vzdálenost velmi jednoduché a efektivní.

Inženýři ze společnosti Datalogic navrhli a vyvinuli nový 1D / 2D Near / Far imager s funkcí Auto Range, která poskytuje rozsah čtení od 15 cm na více než 20 m a umožňuje skenování prakticky každého čárového kódu, téměř za všech světelných podmínek.

Díky skvělé odolnosti a robustnosti průmyslových snímačů a terminálů je můžete využívat prakticky kdekoliv, odolají vodě, prachu a extrémním teplotám.

Díky této nové technologii jsou průmyslové snímače PowerScan 95X1 AR a mobilní terminály Falcon X4 nejlepší volbou pro maloobchod, výrobu, logistiku a zdravotnictví. Oba produkty byly navrženy pro použití v aplikacích, jako je automatizace výroby, výrobní prostředí a skladová a logistická centra, kde je vyžadováno skenování 1D / 2D na velké vzdálenosti.

Technické listy ke stažení:

V případě zájmu o nabízené produkty nebo jen nezávaznou cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat:
e-mail: sales@barco.cz
tel.: +420 572 520 052