POWERSCAN™ 95X1 AUTO RANGE SERIES
FALCON™ X4 AUTO RANGE

Nové produkty Auto-Range od společnosti Datalogic umožňují operátorům snadný přechod od skenování detailního čárového kódu na paletě k jednomu nahoře na regálu ve skladu, čímž maximalizují efektivitu pracovníků skladu. Při použití výkonného systému osvětlení LED promítá kamera pravidelný obrazec s ostrými hranami, který se použije jako indikátor zorného pole při detailu, zatímco laserový zaměřovač poskytuje viditelnost pro měření vzdálenosti.

Datalogic inženýři navrhli a vyvinuli nový integrovaný 1D / 2D Near / Far imager s funkcemi Auto Range, který poskytuje rozsah čtení od 15 cm na více než 20 m a umožňuje skenování prakticky každého čárového kódu, téměř za všech světelných podmínek.

Osvědčená robustnost těchto produktů jim umožňuje odolávat nejdrsnějším prostředím, byla testována a certifikována proti opakovaným kapkám, utěsňování vodou a prachem a extrémním teplotám.

Díky této nové zobrazovací technologii jsou PowerScan 95X1 AR a Falcon X4 nejlepší volbou pro maloobchod, výrobu, přepravu a logistiku a zdravotnictví. Oba produkty byly navrženy pro použití v aplikacích, jako je automatizace výroby, výrobní hala a skladová a logistická centra, kde je vyžadováno skenování 1D / 2D na velké vzdálenosti.

Technické listy ke stažení:

V případě zájmu o nabízené produkty nebo jen nezávaznou cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat:
e-mail: sales@barco.cz
tel.: +420 572 520 052