Představujeme Vám novou generaci mobilního terminálu Skorpio X4, který nahrazuje svého úspěšného předchůdce Skorpio X3, od společnosti Datalogic.

Jedná se o výkonný a spolehlivý terminál určený do skladů, maloobchodů, velkoobchodů atd., terminál je ergonomicky velmi dobře zpracován a uživatelům se s ním velmi dobře pracuje i po delší době používání.

Terminál je dostupný ve 2 provedení a to s pistolovou rukojetí a v provedení „cihla“. Má velký dotykový 3.2“ displej, klávesnici s 28, 38 nebo 50 klávesami. Operační systém je Windows Microsoft Windows Embedded Compact 7 nebo Android 4.4. (terminál umožňuje přechod ze systému Windows na Android a naopak).

Díky nové technologii lineárního „laseru“ je čtení 1D kódů velmi rychlé a spolehlivé. Terminál dále podporuje čtení 1D/2D kódů pomocí imageru.

Dostatek výkonu Vám poskytne procesor TI OMAP4 o frekvenci 1 GHz. Paměť RAM má velikost 1 GB a úložný prostor v terminálu je 8 GB, který můžete rozšířit o paměťové karty. Bezdrátová komunikace probíhá po standardu WIFI 802.11a/b/g/n, případně BT verze 2.1 + EDR nebo 4 s BLE.

Podrobné specifikace terminálu Datalogic Skorpio X4 najdete v technickém listu.

V případě zájmu o terminál nebo jen nezávaznou cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat:
e-mail: sales@barco.cz
tel.: +420 572 520 052

Další terminály naleznete u nás na web v kategorii mobilní terminály.