Meshed Systems získal distribuci RFID UHF antén FlexiRay

Specializovaný RFID value added distributor (VAD) bude dodávat produktovou řad RFID antén FlexiRay v německy mluvící Evropě.

MeshedSystems_logoMeshed System GmbH, přední středoevropský distributor pro radiofrekvenční identifikaci (RFID) a Barco, s.r.o. , RFID integrátor a inovátor, oznámili, že Meshed Systems převzal distribuci portfolia RFID antén FlexiRay v německy mluvících oblastech Evropy (Německo, Rakousko, Švýcarsko). Meshed Systems je distributorem specializující se na dodávky RFID zařízení spolu s nadstandardní technickou podporou. Na trhu působí od roku 2003. Za dobu své existence přinesla na trh expertní zkušenosti a stala se autorizovaným obchodním i servisním centrem pro rostoucí počet RFID výrobců.
„Touto spoluprací jsme velmi potěšeni. Nová generace velmi plochých RFID antén s kruhovou polarizací posílí naši pozici na trhu a nabídne širokému okruhu zákazníků společnosti Meshed Systems nové příležitosti pro realizaci inovativních řešení v oblasti RFID,“ říká Dipl.Ing. Dr. Michael E. Wernle, CEO, Meshed Systems GmbH.
Modulární FlexiRay RFID UHF antény, navržené společností Barco, se odlišují především unikátním 2mm štíhlým designem, vyzařovací charakteristikou, velmi dobře definovanou oblastí čtení a rychlou a jednoduchou instalací. K dispozici je verze v kovovém krytu (FlexiRay SFR) a ultra-tenká verze pro vestavěné embedded aplikace (FlexiRay SF). Antény jsou dostupné v několika různých délkách a tím umožňují individuální přizpůsobení konkrétní RFID aplikaci. Čtecí dosah až 4 m závisí na typu antény, typu a výkonu použité RFID čtečky, délce kabelu a charakteristikách RFID tagu. Oba typy FlexiRay antén jsou k dispozici pro ETSI a FCC frekvence.
„Díky spolupráci s Meshed Systems jsme získali spolehlivého distribučního partnera s dlouholetými zkušenostmi v oblasti RFID a velmi silnou pozicí v německy mluvících zemích,“. „Jsme proto velmi rádi, že spolu s Meshed Systems můžeme oslovit důležité trhy Evropy v oblasti maloobchodu, logistiky a výroby.“
  O společnosti Meshed Systems Meshed Systems (Německo) je value added distributor (VAD) pro komponenty RFID. Meshed nabízí komplexní technickou podporu a poradenské služby k zajištění správného výběru RFID komponentů dle individuálních požadavků zákazníků a to jak v průmyslu tak i maloobchodu. Společnost je aktivní ve střední Evropě, zejména v německy mluvících zemích (Německo, Rakousko, Švýcarsko) a dále ve Skandinávii a jihovýchodních zemích Evropy. Meshed Systems nabízí široké spektrum všech hardwarových prvků potřebných pro realizaci kompletního RFID projektu, a spolupracuje pouze s ověřenými „TOP“ hardware partnery. Zákazníci jsou především systémoví integrátoři, zároveň Meshed spolupracuje i s dalšími partnery v odvětví.   Pro více informací, prosím kontaktujte: Meshed Systems GmbH Dr. Michael E. WERNLE, General Manager Alte Landstrasse 21 D-85521 Ottobrunn, Germany Tel.: +49-(0) 89-6666 5124 E-mail: michael.e.wernle(at)meshedsystems.com www.meshedsystems.com/index2.htm