FlexiRay RFID portál splní požadavky na Váš interiér i firemní image

Barco představilo nový RFID portál FlexiRay I-Gate 2.X s možností zákaznické úpravy designu. Grafické provedení portálu lze přizpůsobit pro jakýkoli interiér a firemní image. Působivý vzhled, tenký profil a malé rozměry činí portál vhodnou volbou pro RFID aplikace v interiéru.

FlexiRay portál I-Gate 2.X lze využít pro RFID aplikace pro sledování majetku, zařízení, dokumentů a osob v interiéru pomocí vytváření RFID čtecích zón v chodbách, vstupech či dveřních prostorách. Portál poskytuje ultratenký profil a spolu s úzkou základnou šetří prostor v interiéru. RFID_portaly_FlexiRayRFID portály mohou být dodány v grafickém designu ve fotografické kvalitě dle přání zákazníka. Portál je vhodný pro aplikace a prostředí v interiéru pro kanceláře, knihovny, maloobchodní, datového centra, nemocnice či jiné interiéry. Estetický profil a tenká konstrukce portálu nenarušují prostředí interiéru a spolu s integrovanou modulární UHF anténou FlexiRay poskytuje flexibilní řešení s dostatečným výkonem a čtecím dosahem. Portál FlexiRay lze připojit k libovolné externí RFID UHF čtečce umožňující flexibilní výměnu RFID čtečky dle požadavků na výkon aplikace a případnou změnu hardwaru. FlexiRay portál byl navržen pro použití s integrovanou ultra-tenkou modulární anténou FlexiRay SF-2.X, které poskytují potřebný tenký profil a unikátní vyzařovací diagram zajišťující vhodnou RFID čtecí zónu ve vstupech, dveřích, chodbách a expedičních zónách, vše v souladu s EPC Gen 2 a ISO 18000 – 6C. Každá jednotka RFID portálu je uvnitř osazena jedním kusem FlexiRay SF antény nové generace. Úzký vyzařovací úhel antény zabraňuje nežádoucímu čtení RFID tagů v okolí, čímž se výrazně snižuje a eliminuje nežádoucí čtení. RFID portál má velmi kompaktní, lehkou a nízkoprofilovou konstrukci. Jedna jednotka portálu měří 1515 x 220 x 35 mm, váží pouhých 9,5 Kg. Elegantní design umožňuje snadnou instalaci, efektivní logistiku a minimalizuje tak celkové náklady na dodání a instalaci. Portál je dodáván bez RFID UHF čtečky. Při připojení až 4 stojanů k jedné čtečce je možné dosáhnout výraznější úspory nákladů a maximalizovat tak návratnost investice RFID projektu.
„Pokud se zákazník rozhodne akceptovat RFID ve svých prostorách, požaduje, aby technologie byla funkční a respektovala vzhled interiéru i firemní image zákazníka. Proto věříme, že naši partneři a zákazníci najdou rychle cestu jak zařadit tento produkt do svého portfolia a zvýšit tak pravděpodobnost úspěchu svých projektů. Celkový vzhled a tenká nenápadná konstrukce je velmi působivá a přizpůsobí se každému interiéru,“ zdůraznil Tomáš Kubíček, Marketing & Business Development Manager, Barco.
  Produktová řada ultra tenkých antén FlexiRay RFID UHF antény FlexiRay vyznačující se unikátním ultra tenkým profilem a estetickým designem umožňují vytváření RFID UHF čtecích zón v interiéru, ve vstupních či dveřních prostorách pro sledování a evidenci majetku, knižních fondů či zboží. Antény FlexiRay najdou rovněž uplatnění v docházkových, identifikačních a evidenčních systémech. Ultra tenký profil umožňuje nasazení pro chytré regály, inteligentní vestavěné RFID UHF skříně, displeje či RFID kiosky. Kvalitní hliníková SFR verze je díky svým parametrům vhodná i pro aplikace na pásových dopravnících a výrobních linkách. RFID UHF antény FlexiRay jsou modulární, můžou být dodány v různých délkách, čímž poskytují tak flexibilní možnosti pro montáž a optimální přizpůsobení konkrétní instalaci. http://www.flexiray.eu/   Kontakt: Ing. Miroslav Jakšík, Marketing & Business Development Manager Barco, s.r.o. Tel.: +420 572 520 052 E-mail: mjaksik@barco.cz