BarTender® 2022

Představujeme novou verzi BarTender 2022, profesionálního nástroje pro návrh a tisk etiket. BarTender 2022 doporučujeme zákazníkům, kteří využívají Print Station a Print Portal, který je vylepšený, má moderní design a vyšší výkonost. Print Portal, který byl dostupný v Enterprise Edition je nyní k dispozici i ve verzích Professional a Automation Edition. Umožnuje vám tisknout kdekoliv a kdykoliv a z jakéhokoliv operačního systému.
Můžete se těšit na nové a vylepšené funkce. Značný pokrok zaznamenáte například u podnikového systému SAP HANA. S pomocí konektoru nyní můžete tisknout přímo ze SAP HANA, snížit náklady, chybovost a navíc ovládání konektoru je snadné a intuitivní.
Nová verze BarTender 2022 zahrnuje také podporu elektronického podpisu v Librarian Workflows, podporu HTTPS pro BarTender a Print Portal REST API, vylepšení RFID, podporu Omron Verifier pro funkci náhledu a mnoho dalšího, včetně nového typu značení Digimarc.

Starter Edition

Ideální a dynamický pro malé podniky, které potřebují snadno generovat štítky, včetně proměnných dat z databází, jako jsou soubory Excel nebo CSV.

Professional Edition

Verze Professional vyhovuje malým firmám, obsahuje kódování RFID a umožňuje propojení s obsahem databází, tabulek a dalších souborů s pokročilím návrhářem pro tvorbu etiket a karet. Nově zahrnuje i Print Portal.

Automation Edition

Zahrnuje všechny funkce Professional Edice, je ideální pro firmy, které chtějí označovat za účelem zvýšení rychlosti a přesnosti, poskytuje nástroj pro správu dat, integraci štítků a dokumentů do podnikových systémů. Nově zahrnuje i Print Portal.

Enterprise Edition

Zahrnuje všechny funkce verze Automation, je ideální pro společnosti působící v regulovaných odvětví nebo které pokrývají více míst, poboček a potřebují ovládat tisk v celé organizaci.

Využijte 30denní zkušební verzi a prozkoumejte všechny funkce aplikace BarTender kliknutím na odkaz níže.

V případě zájmu o software pro tisk BarTender, nebo jen nezávaznou cenovou poptávku nás neváhejte kontaktovat:
e-mail: sales@barco.cz
tel.: +420 572 520 052