Dodavatelé pro identifikaci a sběr dat na bázi RFID a čárových kódů

Díky partnerství s předními světovými výrobci hardware pro čtení a tisk čárových kódů a RFID jako je Datalogic, Alien Technology, Zebra, TSC, Unitech a spolehlivých bezdrátových WiFi sítí Aruba nabízí společnost Barco produkty, které jsou skutečnými špičkami v oboru.

Zebra Technologies

Zebra Technologies jedním z předních světových dodavatelů vysoce kvalitních termotiskáren a termotrasferových tiskáren čárového kódu, RFID tiskáren a enkodérů, tiskáren karet a mobilních tiskáren etiket.

Akvizicí divize Motorola Soulition, která byla dokončena koncem roku 2014, rozšířila Zebra portfolio produktů o mobilní terminály, snímače čárových kódů, RFID a bezdrátové sítě.

Zebra dodává inovativní a spolehlivá řešení pro oblast obchodu, průmyslu, logistiky, zdravotnictví i státní správy a to jak pro tisk etiket tak pro sbět dat.

datalogic_logo_small

Datalogic

Skupina Datalogic je třetím největším světovým výrobcem a evropskou jedničkou v oblasti skenerů čárových kódů, odolných mobilních terminálů, detekčních, měřících a bezpečnostních senzorů a laserových značkovačů. Datalogic  poskytuje produkty a služby pro řadu průmyslových odvětví, od maloobchodních zásobovacích řetězců a distribučních kanálů až po výrobu, státní správu, zdravotnictví či bankovní a finanční sektor. Společnost sídlí v Bologni (Itálie).

alien_logo_small

ALIEN TECHNOLOGY

Alien Technology Corporation je předním světovým výrobcem RFID systémů a zařízení pro radiofrekvenční identifikaci (RFID). Alien má zákazníky na celém světě z nejrůznějších oborů podnikání, včetně obchodních, farmaceutických, logistických, spedičních či výrobních firem a vládních organizací. Díky patentovanému výrobnímu procesu FSA (Fluidic Self Assembly) Alien dokáže vyrobit RFID štítky pro elektronickou identifikaci výrobků (EPC) ve velkých množstvích při velmi nízkých nákladech.

Alien nabízí pestrou paletu čtecích zařízení pro RFID UHF technologie, které s úspěchem využívají dodavatelské řetězce, logistické firmy či dopravní přepravci. Mezi hlavní účely nasazení RFID patří zkvalitnění a zrychlení kontroly skladových zásob, logistických procesů, automatizace výrobních procesů, zajištění bezpečnosti, zvýšení efektivity a produktivity operací v rámci dodavatelského řetězce, pro lokalizaci a sledování pohybu zboží, majetku, osob či ochranu zboží před krádeží či paděláním. Alien Technology je aktivním členem asociace GS1 a RAIN.

TSC Auto ID Technology

TSC Auto ID Technology Co., Ltd. (TSC), dříve divize firmy Taiwan Semiconductor Company, působí v oblasti vývoje a výroby tiskáren čárových kódů od roku 1991, kdy vyráběla pro Eltron (nyní Zebra). V roce 2007 se divize TSC Auto ID odělila a v sou časné době je jedním z největších výrobců termotransferových tiskáren na světě. 45% celkové produkce představuje OEM výroba, tedy výroba pro ostatní výrobce termotransferových tiskáren. Výrobní závody jsou na Taiwanu a v Číně, centrála pro Evropu se nachází v Mnichově (SRN).

unitech_logo_small

UNITECH

Společnost Unitech byla založena v roce 1979 v Taipei, Taiwan, s cílem poskytovat místním trhu automatizační systémy. Posledních dvacet let se Unitech zaměřuje hlavně na produkty a služby pro systémy automatické identifikace a online sběr dat za účelem zvýšení produktivity a efektivity firemích procesů. V současné době společnost Unitech vyrábí celou řadu produktů pro automatickou identifikaci, včetně snímačů čárového kódu, čteček magnetických karet, přenosných a stacionárních terminálů, RFID terminálů a celou škálu POS programovatelných klávesnic. V současné době jsou Unitech produkty distribuovány ve více než 35 zemí světa.

Seagull_Scientific_logo

Seagull Scientific

Společnost Seagull Scientific je známá po celém světě díky aplikaci BarTender, která představuje špičkový software pro tisk štítků a čárových kódů. Seagull Scientific zaujímá přední místo v oblasti vývoje ovladačů tiskáren systému Windows pro tiskárny čárových kódů a termální tiskárny.

Aplikace BarTender představuje špičkový software pro tisk štítků s čárovými kódy v systému Windows. Tento profesionální softwarový nástroj pro tvorbu štítků a tisk čárových kódů poskytuje výkonné funkce pro zpracování standardních štítků a pro integraci s podnikovým softwarem. Podporuje také návrh a tvorbu RFID etiket.