Datalogic Falcon X4

Datalogic přední dodavatel mobilních zařízení pro sběr dat, představil nový mobilní terminál 1D a 2D Falcon™ X4. Zařízení je k dispozici jak ve standardním HandHeld, tak v pistolovém provedení a nabízí nové funkce, které si poradí i s nejnáročnějšími aplikacemi v prostředí dodavatelsko-odběratelského řetězce.

Průmyslové snímače čárových kódů Zebra série 3600

Zebra série 3600 je robustní, ultra odolný, spolehlivý, bezdrátový, tak i drátový průmyslový snímač s bleskovým zachycováním kódů určený pro letecký, automobilový nebo jakýkoliv průmysl, včetně mrazíren a dalších náročných provozů.

Průmyslová tiskárna MH240

Tiskárna čárových kódů série MH240 nabízí špičkovou kvalitu tisku, rychlý výkon, intuitivní barevný dotykový displej. Série MH240 je vybavena technologií špičkové tiskové hlavy, rychlejším procesorem, upgradovaným firmwarem s rychlejšími procesory.

Regálové etikety

Označení regálovými etiketami je efektivní a přehledné značení regálových pozic, kdy je regálový sloupec označen jednou etiketou s několika čárovými kódy.

Terminály Zebra TC20 a TC25

Terminály Zebra TC20 a TC25 představují ideálního společníka pro všechny pracovníky. Terminály najdou uplatnění v širokém spektru oblastí – sklady, maloobchod a velkoobchod, služby v terénu, poštovní služby a další.

Mobilní terminál Datalogic Skorpio X4

Představujeme Vám novou generaci mobilního terminálu Skorpio X4, který nahrazuje svého úspěšného předchůdce Skorpio X3, od společnosti Datalogic.

Nový mobilní terminál Zebra MC3300

Mobilní terminál Zebra MC3300 je zcela novým přírůstkem do produktové řady terminálů od společnosti Zebra.

Spustili jsme nový web

Vážení zákazníci, náš starý web se už nedal rozumně spravovat a taky nesplňoval současné potřeby moderních technologií. Proto jsme pro Vás připravili nový web, který tyto potřeby splňuje.

Ukončení prodeje mobilních terminálů Motorola MC31xx

Společnost Zebra Technologies oznámila ukončení prodeje mobilních terminálů řady MC31xx k 28. srpnu 2015*. Modelovou řadu MC31xx plně nahrazuje nová řada mobilních teminálů MC32xx.

Ukončení prodeje mobilních terminálů Motorola MC9190

Společnost Zebra Technologies oznámila ukončení prodeje mobilních terminálů MC9190 ke 14. září 2015*. Terminály MC9190 plně nahrazuje nový model MC9200.