Nové modely tiskáren ZD421 a ZD621

Tiskárny jsou dostupné v různých modelech a ovládají více funkcí. Modely pro přímý tepelný tisk, termotransferový tisk, modely pro zdravotnická zařízení, RFID modely atd. Je velmi snadné je nastavit a obsluhovat. Spravovat je můžete snadno i na dálku.

Nový terminál Datalogic Skorpio X5 XLR

Extra dlouhý dosah čtení čárových a 2D kódů až do 20ti metrů! Bez problému čte kódy poškozené, poškrábané, nebo pod plastovým obalem. Je navržen ke zvýšení produktivity a snížení chyb v provozu.

Špičkový výkon za dostupnou cenu QuickScan 2500

Bez problémů přečte kódy zobrazené na obrazovkách smartphonů, což usnadní správu propagačních akcí a kupónů. Navíc s dnešními bezpečnostními opatřeními je zobrazovací jednotka QD2500 optimalizována tak, aby bez problémů četla přes bariéry z plexiskla.

Mobilní tiskové řešení pro váš sklad Printronix PrintCart

Printronix PrintCart patří mezi nejlepší mobilní pracovní stanice ve své třídě. Je vhodný pro všechny, kteří potřebují bezdrátový tisk. Díky schopnosti vykonávat všechny úkoly na jednom místě zvýší efektivitu zaměstnanců.

Gryphon 4200 elegantní design a výjimečný výkon

Snadno zvládá přečíst čárové kódy s nízkým rozlišením, těžko čitelné, nekvalitní a poškozené. Jedna z nejdůležitějších technických inovací je bezdrátové nabíjení baterií, které zvyšuje spolehlivost celého řešení.

Skorpio X5 od společnosti Datalogic

Představujeme Vám nový mobilní terminál Skorpio X5 od společnosti Datalogic. Zařízení je navrženo pro použití v nejnáročnějším prostředí. Jeho nízká hmotnost a maximální odolnost ho činní skvělým společníkem ve skladu, výrobních dílnách, maloobchodech a ve všech logistických zařízeních. Skorpio X5 je vybaveno výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon® 660 a nejnovějším systémem Google Android 10.

Provoz v době Vánoc a začátku nového roku

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás informovat o provozu naší společnosti v období Vánoc a nového roku: Naše kancelář bude v období 22.12.2020 do 1.1.2021 uzavřena. Ve dnech 4.1. - 5.1.2021 bude probíhat inventura. Poslední den expedice v letošním roce je 21.12.2020. Expedovat zboží začneme opět od 7.1.2021. Zajistěte si prosím včas dostatečnou zásobu zejména samolepících etiket a barvících pásek pro zabezpečení nepřerušeného provozu.

PF2021

Vážení zákazníci a obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci a projevenou důvěru v roce 2020 a přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a všechno nejlepší do nového roku 2021. Tým BARCO, s.r.o.

Odstávka elektřiny 25.11.2020

Vážení obchodní partneři, tuto středu 25.11.2020 od 7:00 do 12:00 v naší firmě nepůjde elektřina z důvodu výměny trafostanice. Pevné linky a emaily budou nedostupné, prosím, kontaktujte nás na telefonním čísle: +420 777 911 634

UV-C dezinfekční lampa

UV-C světlo se používá ke zničení škodlivých bakterií, které způsobují viry rezistentní na antibiotika. Lampa vyžaduje minimální montáž. Udržování čistého a dezinfikovaného vybavení je dnes pro podniky nutností, a to zejména pro ty, které používají sdílené dotykové obrazovky a mobilní zařízení.