RFID tiskárny etiket Printronix

RFID tiskárny etiket Printronix jsou jedny z nejodolnějších a nejspolehlivějších tiskáren v oboru. Dnešní inteligentní sklady využívají řadu špičkových řešení, včetně softwaru WMS a štítků RFID.

Mobilní tiskárna Zebra ZQ220

Vyniká tedy velkou všestranností . Díky její lehkosti ji můžete přenášet celý den. Integrovaný displej, vyjímatelná baterie a ovládání jednou rukou zajišťují snadné užívání.

Výkonná tiskárna za nízkou cenu Zebra ZD220

Obsluha je velmi snadná a je potřebné minimální zaškolení. Tisknout můžete prakticky hned po vybalení. Využití v logistice, obchodě, lehkém průmyslu a zdravotnictví.

Nové Long Range průmyslové snímače a terminály od společnosti Datalogic

Nové Long Range průmyslové snímače a terminály od společnosti Datalogic umožňují uživatelům velmi snadné skenování čárového kódy kdekoliv ve skladu.

Cenově dostupné mobilní zařízení Zebra EC30 

Představujeme EC30, cenově dostupné mobilní zařízení, které je speciálně navrženo pro přenosnost - je malý, lehký a odolný.

Nový robustní tablet Zebra ET51/ET56

Společnost Zebra uvedla na trh odolný průmyslový tablet ET51/ ET56, flexibilní obchodní PDA, který si můžete přizpůsobit pro téměř jakoukoli práci a prostředí

Sledování tabákových výrobků v EU

Systém sledovatelnosti pro tabákové výrobky v EU. Dne 3.dubna 2014 přijaly Evropský parlament a Rada směrnici 2014/40/EU o tabákových výrobcích.

Barevná tiskárna CPX4 pro digitální tisk

Společnost TSC představila pokročilé řešení pro barevný digitální tisk s vysokým rozlišením při špičkové rychlosti.

Průmyslová tiskárna TSC ML240

Průmyslová tiskárna řady TSC ML240 je novým předním produktem pro tisk etiket širokých až 108 mm, odpovídá průmyslovým menším modelům.

Powerscan PD9531-AR

Nejnovější generace odolných 2D snímačů, to je Powerscan PD9531 vhodný zejména pro sklady, logistická centra a výrobní společnosti.