čárový kód & RFID - systémy pro sklady
Technologie & produkty - Servis, opravy a profylaxe tiskáren

Servis a profylaxe termo tiskáren Zebra, TSC, Argox, Datamax

Opravy a pozáruční servis tiskáren štítků a termo etiket

Home / Produkty / Tiskárny etiket / Servis termo tiskáren


tiskarny štítků Zebra pro logistiku a sklady tiskarny štítků ve skladech tiskarny etiket pro logistiku tiskarny štítků a etiket

Komplexní technická podpora pro tiskárny a tisk čárových kódů

Plynulý chod tiskáren etiket a štítků EAN/VDA je nezbytný pro schopnost firem efektivně a včas značit zboží, označovat palety či jiné logistické jednotky. Při jejich poruše tak může dojít prodlevám při plnění objednávek a závazků vůči zákazníkům a partnerům. Naše společnost vedle nabídky termo tiskáren nabízí komplexní podporu, kvalitní odborné služby zkušených techniků, pozáruční servis včetně kontinuálních dodávek spotřebního materiálu.

Spolehlivé, rychlé a profesionální služby

Díky spolupráci s námi máte vždy k dispozici spolehlivého dodavatele, na kterého se můžete obrátit v případě pravidelné či nenadálé potřeby servisních služeb, výjezdů a oprav tiskáren.


V situaci, kdy tiskárna potřebuje opravu, potřebujete spolehlivý a cenově dostupný způsob, jak ji co nejrychleji opravit a vrátit zpět do provozu. Naše služby jsou navrženy tak, aby těmto situacím předcházely a zároveň v situaci, kdy nastanou, poskytly rychlé, kompetentní a kvalitní řešení.

Kvalitní tým, profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti

Působíme na trhu téměř 20 let. Disponujeme kvalitním a zkušeným týmem techniků, který prošel desítkami velkých i malých projektů. Díky těmto zkušenostem jsme schopni profesionálně, rychle a pružně reagovat na vaše potřeby.

 

Opravy a servis tiskáren Zebra, TSC, Argox, Datamax

Provádíme servis a podporu pro termo tiskárny Zebra, TSC, Argox, Datamax. Spolupracujeme s prověřenými dodavateli tiskáren, tiskových hlav a náhradních dílů. Jsme schopni vám nabídnout profesionální a kvalitní řešení za dostupnou cenu.

Po diagnostice tiskárny a analýze problému s tiskem v našem servisním středisku či přímo u zákazníka sdělíme příčinu závady a navrhneme vhodné řešení na její odstranění. V případě potřeby jsme schopni nabídnout náhradní tiskárnu pro překlenutí doby nezbytné pro opravu tiskárny. Specifické podmínky servisu a držení náhradních tiskáren lze zahrnout do servisní smlouvy. Naše klíčové servisní služby zahrnují:

Výměna tiskové hlavy

Výměna tiskového válce

Instalační a implementační služby

Profylaxe a údržba tiskáren

Servisní smlouvy a balíčky, odstranění závady s garantovanou dobou zásahu

 

Instalační a implementační služby

K dodávkám tiskáren nabízíme i nezbytné servisní, instalační a implementační služby, které zvýší pravděpodobnost správného a včasného spuštění projektu. Instalační služby zahrnují:

Instalace SW prostředí a software pro tisk etiket

Nastavení a konfigurace software

Konfigurace a nastavení tiskárny a testování tisku

 

Profylaxe tiskáren Zebra, TSC, Argox, Datamax

Provádění pravidelné údržby a profylaxe je nutnou podmínkou správného fungování tiskáren a základním předpokladem pro jejich dlouhou životnost. Profylaxe provádíme v rámci servisních smluv, případně je možné se domluvit i individuálně. Údržba a profylaxe zahrnuje diagnostiku tiskárny, kontrolu tiskového mechanismu, čištění tiskového válce a tiskové hlavy.

 

Servisní smlouvy dle požadavků zákazníka

Pro náročné provozy s kritickou dobou zásahu doporučujeme pro případ výpadku tiskárny uzavřít individuální servisní smlouvu s definovanými parametry pro různé servisní incidenty a garantovanou dobou zásahu. V rámci servisní smlouvy lze definovat:

Typ a povahu incidentu

Dobu pro diagnózu a opravu tiskárny

Výjezd technika

Garanci dostupnosti servisních služeb a náhradních zařízení

Dodání náhradní tiskárny

Dohledové služby a vzdálené řešení problémů

Údržbu, profylaxi a pravidelné prohlídky tiskáren

Telefonická a online podpora 24x7 a nepřetržité servisní služby

 

Dodávky spotřebního materiálu - etikety, štítky do tiskáren

Samolepící etikety, štítky na kotoučích, barvící pásky do TTR/DT tiskáren, RFID tagy, navíječe etiket a příslušenství do termo tiskáren. Přehled námi nabízených etiket naleznete zde:

Etikety a štítky na kotoučích

Příslušenství do tiskáren, náhradní díly a navíječe etiket

 
V rámci našich služeb nabízíme dodávky náhradních dílů a příslušenství k tiskárnám od výrobců Zebra, TSC, Argox a navíječe etiket. Přehled námi nabízených navíječů etiket naleznete zde:

Navíječe etiket na kotoučích
E-shop  |   Barco - čárové kódy & RFID  |   Barco - Wireless  |   Řešení  |   Produkty  |   Reference
Semináře  |   O společnosti  |   Download  |   Volná místa  |   Servis a služby  |   Partneři  |   Kontakty
 
Snímače čárových kódů | RFID technologie | RFID antény FlexiRay | Datové mobilní terminály | EasyAsset
Datové stacionární terminály | Tiskárny etiket | Software pro tisk etiket | Bezdrátové sítě | SmartStock.WMS
 
BARCO - čárové kódy, RFID technologie, systémy pro řízení skladů - Česky     BARCO - barcodes, RFID technologies, warehouse management systems - English     BARCO - barcodes, RFID technologies, warehouse management systems - Russian     BARCO - čiarové kódy, RFID technológie, systémy pre riadenie skladov - Slovensky

© BARCO, s.r.o.