čárový kód & RFID - systémy pro sklady
Technologie & produkty - Partneři společnosti Barco

Naši obchodní a implementační partneři

Barco - integrace čárových kódů a RFID Technologie RFID a čárových kódů nabízejí firmám nové možnosti automatické identifikace a mobility sběru dat. Tyto systémy patří v oblasti IT mezi dynamické a rozvíjející se obory a jsou ve stále větší míře nasazovány napříč všemi obory jak v malých tak i velkých firmách, výrobních i servisních organizací. Mezi hlavní motivy patří zvýšení automatizace procesů, zlepšení kontroly a přesnosti provádění operací a zvýšení úrovně služeb pro zákazníky.

Díky více jak 15-letým zkušenostem v oboru jsme schopni zákazníkům našich partnerů nabídnout moderní IT řešení reagující na jejich aktuální potřeby. Řešení využívající technologie čárového kódu a RFID se neustále zdokonalují. Jejich včasné nasazení může ovlivnit jak náklady tak produktivitu a tím i konkurenční postavení firmy na trhu.

Prostřednictvím partnerství a díky spolupráci se společností Barco dokážete svým zákazníkům nabídnout profesionální řešení a podporu s vyšší efektivitou.

Partneři pro řešení využívající čárové kódy, RFID, RTLS a bezdrátové sítě

Země:

Česká republika
Altec
Společnost ALTEC je jedním z předních systémových integrátorů a dodavatelů podnikových informačních systémů v ČR. Společnost ALTEC byla založena v r. 1991. Od roku 2001 je ALTEC významným implementačním partnerem společnosti IFS v České republice a díky spolupráci s IFS nabízí svým zákazníkům prakticky celé portfolio softwarových aplikací z dílny IFS, které patří k nejlepším v tomto oboru na světě. Výrobním podnikům poskytuje komplexní služby zahrnující zpracování projektu implementace IS, vlastní realizaci implementace včetně vývoje a dodávky zákaznických úprav a kompletní servis provozu informačního systému. Altec tým tvoří přes 50 vysoce kvalifikovaných odborníků. Během více než 15 let působení na trhu si ALTEC vybudoval dobré postavení mezi dodavateli podnikových aplikací a získal několik stovek zákazníků, mezi kterými je řada významných průmyslových podniků.

www.altec.cz

Země:

Česká republika
AXIOM SW
Společnost AXIOM SW se zabývá implementací podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics NAV (NAVISION), Microsoft Dynamics CRM , Automotive ABS a systémů pro nakladatelství a vydavatelství. Společnost AXIOM SW nabízí komplexní dodávky včetně hardware, počítačových sítí a softwarových aplikací. Patří mezi největší dodavatele podnikového řešení Microsoft Dynamics™ NAV na českém i slovenském trhu. AXIOM SW zajišťuje také řešení pro zákazníky v dalších východoevropských státech např. v Maďarsku nebo Polsku. V roce 2006 společnost AXIOM SW získala významný statut Microsoft Gold Certified Partner. K dosažení nejvyššího partnerského titulu Microsoft musela splnit přísné požadavky, mj. absolvovat testování u nezávislých organizací, certifikovat své zaměstnance, a tím prokázat svoji odbornost. Partneři se statutem Gold Certified Partner představují špičku mezi partnery společnosti Microsoft.

www.axiomsw.cz

Země:

Česká republika
COMPAS automatizace
Společnost COMPAS automatizace je přední inženýrskou společností v průmyslové automatizaci a operativním řízení výroby systémy MES. COMPAS poskytuje podnikům řídicí systémy jejich výrobních procesů v automobilovém průmyslu, chemii, farmacii a kosmetice, potravinářství a dalších oborech. Specializujeme se na sériové a šaržové výrobní procesy. Společnost byla založena v roce 1993. Společnost je certifikovaným partnerem společnosti SIEMENS. Společnost COMPAS automatizace vyvíjí a aplikuje výrobní informační systém COMES®, který nabízí podnikům řešení elektronicky řízené výroby s plnou vertikální integrací od úrovně automatizace technologií až po úroveň informačního systému ERP. COMES je založen na standardních produktech firmy Microsoft, architektuře klient-server a web technologii, uživatelské rozhraní jednotlivých modulů využívá pouze Internet Explorer.

www.compas.cz

Země:

Česká republika

Slovensko
KARAT Software
KARAT Software a.s. se řadí s více než 2 000 instalacemi svých produktů (IS KARAT a IS ISO) mezi nejvýznamnější výrobce a dodavatele informačních systémů pro střední a větší společnosti na trhu České a Slovenské republiky. Vývoji a implementaci systémů se věnuje více jak 150 certifikovaných odborníků a svá řešení dodává i prostřednictvím několika desítek certifikovaných partnerů. Ve své historii dosáhla řady ocenění a certifikací od předních mezinárodních společností a v roce 2007 získala nejvyšší úroveň certifikace od společnosti Microsoft - Microsoft Gold Certified Partner.

www.karatsoftware.com

Země:

Česká republika
J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty řady BYZNYS předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze, Plzni a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů. Informační systémy třídy BYZNYS využívá v Česku více než 1200 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.

www.jkr.eu

Země:

Česká republika

Slovensko
LANius s.r.o.
Společnost LANius s.r.o. se zabývá vývojem integrovaných informačních systémů pro knihovny včetně webových katalogů a navazujících služeb pro čtenáře. Mezi hlavní produkty patří knihovní systém Clavius, který je nejrozšířenějším knihovnickým systémem v ČR. Slovenská jazyková verze systému je úspěšně nabízena v SR i díky servisnímu zastoupení v Žilině. Spolupracujeme na vývoji třetí generace informačních systémů na evidenci libovolných sbírek, který používá pouze webové rozhraní a řadu nových moderních softwarových technologií. V oblasti manipulace a ochrany fondu knihoven nabízíme inovativní společné UHF RFID řešení.

www.lanius.cz


Země:

Česká republika
Logsys
Logsys, spol. s r.o. je výrobcem a dodavatelem dopravní, manipulační a skladovací techniky. Projektové a konstrukční řešení navrhujeme přímo dle aktuálních potřeb našich zákazníků. Standardem je zakreslení dopravníkové trasy do stavební dispozice budovy či technologické linky. Počítačovou simulací prostorových návazností jsme tak schopni ještě před zahájením výroby optimalizovat potřebné rozměry a napojení, čímž dochází k minimalizaci nákladů na montáž a oživení. Výrobní program: válečkové tratě poháněné a nepoháněné, pásové dopravníky, modulární dopravníky, kuličkové stoly, přesuvny, točny, pojezdové vozíky a další příslušenství.


www.logsys.cz

Země:

Česká republika

METRA BLANSKO a.s.
Tradiční značka firmy METRA BLANSKO a.s. se stoletou tradicí je pro široké spektrum zákazníků symbolem kvalitních a přesných výrobků a služeb. Od roku 2009 patří METRA BLANSKO a.s. do skupiny firem Blue Elephant – BEC Investment s.r.o. Kromě tradiční měřící techniky Metra také vsadila na RFID. Technologie UHF RFID se postupně zařadila do vývoje a výroby od roku 2006. Původní orientace na poskytování systémových řešení se zaměřila pouze na vývoj a výrobu. Dodáváme výrobky českým i světovým poskytovatelům řešení a spolupracujeme s největšími evropskými výrobci RFID tagů. Abychom mohli zaručit svým zákazníkům odpovídající kvality produktů a služeb, je zaveden Systém managementu jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2001 a ISO 14001:2004.

www.metra.cz


Země:

Česká republika

NALCOM
Společnost NALCOM se zabývá komplexními dodávkami informačních technologií zahrnujícími především řešení informačních systémů pro výrobní i obchodní firmy. Společnost NALCOM je certifikovaným partnerem společnosti Karat Software a současně spoluautorem řešení KARAT výroba. V této oblasti nabízí pro výrobní firmy širokou škálu oborových řešení. Firma NALCOM byla založena v roce 2000 skupinou odborníků s dlouholetými zkušenostmi z oblasti vývoje a implementace informačních systémů. Za tuto dobu pracovníci společnosti NALCOM úspěšně realizovali již řadu projektů včetně náročných implementací informačních systémů u výrobních společností.

www.nalcom.cz

Země:

Česká republika
Tamtron
Společnost Tamtron, s.r.o. je předním evropským dodavatelem digitálních vah a vážících systémů pro průmyslové vážení, dynamických a palubních vážících zařízení, palubních informačních systémů, RFID systémů, monitorovacích a lokalizačních systémů pro sledování polohy vagónů či přepravních jednotek. Tamtron, s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Tamtron Group, která disponuje vlastními vývojovými a výrobními kapacitami. Tamtron má pobočky v České republice, Francii, Polsku, Německu, Slovensku, ¦védsku a Estonsku. Tamtron Group exportuje své výrobky do více než 50ti zemí světa a 20 000 destinací. Tamtron s.r.o. je členem Unie výrobců vah ČR a je certifikována v systému řízení jakosti ISO 9001:2000.

www.tamtron.cz

Země:

Česká republika
JaGa
Společnost JaGa spol. s r.o. je soukromá, rodinná firma, která rozvíjí své aktivity na poli popisovacích a označovacích technologií od roku 1991. Nosnou částí dodávaného sortimentu jsou bezkontaktní označovací zařízení Videojet/Willett typu ink-jet / CIJ, valve-jet / DOD, laserové tiskárny, termotransferové tiskárny štítků a etiket a kompletní řady aplikátorů etiket. Kromě dodávek jednotlivých zařízení společnost JaGa zajišťuje i realizaci komplexních řešení včetně technologických subdodávek, řídících hardwarových i softwarových systémů, vše s plnou garancí a ve smyslu dodávky " na klíč ". Pro všechna instalovaná zařízení společnost JaGa zajišťuje nezbytný záruční i pozáruční servis, školení obsluhy a údržby konečného uživatele, dodávky náhradních dílů a spotřebního materiálu. Firma disponuje rozsáhlým obchodním a servisním zázemím.

www.jaga-cr.cz

Země:

Česká republika
SportChallenge
Projekt SportChallenge vznikl za účelem nabídnout alternativní systém pro měření času na sportovních akcích. Primárně je určen pro závody horských kol, ale jeho použitelnost je dále rozšiřována na další sportovní odvětví. Cílem je nabídnout pořadatelům i závodníkům komplexní službu zahrnující přihlášení závodníka, přípravu startovního čísla, prezentaci k závodu, změření času, tvorbu výsledkových listin a mnoho dalších doprovodných služeb, kterých stále přibývá k dosažení maximální spokojenosti pořadatele i závodníka.

www.sportchallenge.cz
Partnerské asociace a sdružení v oblasti automatické identifikace

Země:

Česká republika
GS1 Česká republika
Systém GS1 je nejrozšířenějším globálním standardem pro identifikaci, automatický sběr dat a jejich komunikaci mezi obchodními partnery. Pro udržení mezinárodní jednoznačnosti je nezbytné, aby byli zájemci o využívání Systému GS1 registrováni, nejlépe v zemi, kde hodlají systém využívat. Registrace, a tudíž i přidělený GS1 Company prefix, je vždy vázána na IČ konkrétní právnické nebo fyzické osoby. GS1 Czech Republic je jediným autorizovaným pracovištěm v České republice, kde je možno se zaregistrovat.

www.gs1.czE-shop  |   Barco - čárové kódy & RFID  |   Barco - Wireless  |   Řešení  |   Produkty  |   Reference
Semináře  |   O společnosti  |   Download  |   Volná místa  |   Servis a služby  |   Partneři  |   Kontakty
 
Snímače čárových kódů | RFID technologie | RFID antény FlexiRay | Datové mobilní terminály | EasyAsset
Datové stacionární terminály | Tiskárny etiket | Software pro tisk etiket | Bezdrátové sítě | SmartStock.WMS
 
BARCO - čárové kódy, RFID technologie, systémy pro řízení skladů - Česky     BARCO - barcodes, RFID technologies, warehouse management systems - English     BARCO - barcodes, RFID technologies, warehouse management systems - Russian     BARCO - čiarové kódy, RFID technológie, systémy pre riadenie skladov - Slovensky

© BARCO, s.r.o.