čárový kód & RFID - systémy pro sklady
Technologie & produkty - Dodavatelé pro RFID a čárové kódy

Dodavatelé pro identifikaci a sběr dat na bázi RFID a čárových kódů

Díky partnerství s předními světovými výrobci hardware pro čtení a tisk čárových kódů a RFID jako je Datalogic, Alien Technology, Zebra, TSC, Intermec, Unitech, Argox a spolehlivých bezdrátových WiFi sítí jako HP ProCurve (dříve Colubris), Proxim, Motorola či Nomadix nabízí společnost Barco produkty, které jsou skutečnými špičkami v oboru.

Země původu

Itálie
Datalogic
Skupina Datalogic je třetím největším světovým výrobcem a evropskou jedničkou v oblasti čteček čárových kódů, odolných mobilních terminálů a systémů RFID. Datalogic Group poskytuje služby pro řadu průmyslových odvětví, od maloobchodních zásobovacích řetězců a distribučních kanálů až po výrobu, státní správu, zdravotnictví či bankovní a finanční sektor. Společnost sídlí v Lippo di Calderara di Reno (Bologna).

Skupina Datalogic má dvě divize - Datalogic ADC a Datalogic Automation. Datalogic ADC zahrnuje vysoce výkonné maloobchodní POS snímače a stacionární pultové snímače pro maloobchod, standardní a odolné ruční snímače a čtečky čárových kódů, mobilní datové terminály a vozíkové terminály. Mezi registrované obchodní značky společnosti Datalogic Scanning patří Magellan, PowerScan a QuickScan, Memor, Falcon, Skorpio, Elf, Kyman, Rhino. Datalogic Automation se zaměřuje na bezobslužné snímací systémy, fixní snímače pro průmyslové prostředí a automatizační techniku a RFID technologie pro výrobu.
www.datalogic.com
Země původu

USA
ALIEN TECHNOLOGY
Alien Technology Corporation je předním poskytovatelem RFID systémů a zařízení pro radiofrekvenční identifikaci (RFID). ALIEN má zákazníky na celém světě z nejrůznějších oborů podnikání, včetně obchodních, farmaceutických, logistických, spedičních či výrobních firem a vládních organizací. Díky patentovanému výrobnímu procesu FSA (Fluidic Self Assembly) Alien dokáže vyrobit RFID štítky pro elektronickou identifikaci výrobků (EPC) ve velkých množstvích při velmi nízkých nákladech.

Alien nabízí pestrou paletu čtecích zařízení pro technologie RFID, které s úspěchem využívají dodavatelské řetězce, logistické firmy či dopravní přepravci. Mezi hlavní účely nasazení RFID patří zkvalitnění a zrychlení kontroly skladových zásob, logistických procesů, automatizace výrobních procesů, zajištění bezpečnosti, zvýšení efektivity a produktivity operací v rámci dodavatelského řetězce, pro lokalizaci a sledování pohybu zboží, majetku, osob či ochranu zboží před krádeží či paděláním. Alien Technology je aktivním členem asociace EPCglobal.
Produkty a technologie:
www.alientechnology.com
Země původu

Taiwan
TSC Auto ID Technology
TSC Auto ID Technology Co., Ltd. (TSC), dříve divize firmy Taiwan Semiconductor Company, působí v oblasti vývoje a výroby tiskáren čárových kódů od roku 1991, kdy vyráběla pro Eltron (nyní Zebra). V roce 2007 se divize TSC Auto ID odělila a v sou časné době je jedním z největších výrobců termotransferových tiskáren na světě. 45% celkové produkce představuje OEM výroba, tedy výroba pro ostatní výrobce termotransferových tiskáren. Výrobní závody jsou na Taiwanu a v Číně, centrála pro Evropu se nachází v Německu v Mnichově.
www.tscprinters.com
Země původu

Taiwan

UNITECH
Společnost Unitech byla založena v roce 1979 v Taipei, Taiwan, s cílem poskytovat místním trhu automatizační systémy. Posledních dvacet let se Unitech zaměřuje hlavně na produkty a služby pro systémy automatické identifikace a online sběr dat za účelem zvýšení produktivity a efektivity firemích procesů. V současné době společnost Unitech vyrábí celou řadu produktů pro automatickou identifikaci, včetně snímačů čárového kódu, čteček magnetických karet, přenosných a stacionárních terminálů, RFID terminálů a celou škálu POS programovatelných klávesnic. V současné době jsou Unitech produkty distribuovány ve více než 35 zemí světa.
www.unitech‑europe.nl

Země původu

Jižní Korea

Bluebird Soft
Bluebird Soft Inc (Bluebird), založená v roce 1995, je globální dodavatel přenosných mobilních zařízení, podnikových a průmyslových handheld mobilních počítačů, mobilních platebních terminálů s integrovanou tiskárnou, ručních snímačů, RFID terminálů a kapesních počítačů s operačním systémem Android. Společnost Bluebird se jako tradiční výrobce zařízení pro mobilní sběr dat a mobilní platby adaptovala uvedením produktové řady Pidion®, obsahující širokou nabídku spolehlivých produktů a reagující na nové trendy, požadavky trhu a zákazníků. Bluebird plánuje další rozšíření sortimentu a kontinuální penetraci trhu mobilních zařízení zejména díky vlastnímu technickému know-how, kreativním nápadům, inspiraci od svých zákazníků a partnerů. Hlavní sídlo společnosti Bluebird a její výrobní závod se nachází v Soulu, Jižní Koreji.
www.mypidion.com

Země původu

USA

Zebra Technologies
Zebra Technologies jedním z předních světových dodavatelů vysoce kvalitních termotiskáren a termotrasferových tiskáren čárového kódu, RFID tiskáren a enkodérů, tiskáren karet a mobilních tiskáren etiket.

Akvizicí divize Motorola Soulition, která byla dokončena koncem roku 2014, rozšířila Zebra portfolio produktů o mobilní terminály, snímače čárových kódů, RFID a bezdrátové sítě.

Zebra dodává inovativní a spolehlivá řešení pro oblast obchodu, průmyslu, logistiky, zdravotnictví i státní správy a to jak pro tisk etiket tak pro sbět dat.
www.zebra.com

Země původu

Taiwan

Argox
Argox je taiwanský dodavatel technologií pro automatickou identifikaci na bázi čárových kódů. Argox dodává kompletní portfolio produktů, zařízení a periferií pro snímaní a tisk čárových kódů. Argox nabízí vlastní-značkové produkty, servis a podporu prostřednictvím svých distributorů ve více než 70 zemích světa. Argox se zaměřuje na aplikace a řešení čárových kódů pro střední a nižší - vstupní segment trhu. Síla Argox v tomto tržním segmentu pochází z úzké spolupráce v rámci výrobního IT clusteru, založeného na Thaiwanu před 30 lety. Díky tomu Argox dosahuje ideální kombinaci nízkých cen, moderních technologií a aplikačního know-how.

Hlavní produktové řady tvoří tiskárny etiket, scannery čárového kódu a přenosné terminály pro sběr dat. Argox produkty našli uplatnění již v celé řadě továren, nemocnic, kanceláří, letišť, pošt a maloobchodních prodejen po celém světě. I díky tomu Argox dosahuje každý rok dvouciferného růstu.

Společnost Argox se nesnaží vynikat pouze cenou. Hlavním závazkem Argox je spokojenost zákazníka. Proto Argox nabízí zákazníkům celou řadu inovativních produktů, stabilní kvalitu za nízké náklady, flexibilitu, rychlost a efektivitu při vyřizování požadavků zákazníka.
www.argox.com

Země původu

USA

Seagull Scientific
Společnost Seagull Scientific je známá po celém světě díky aplikaci BarTender, která představuje špičkový software pro tisk štítků a čárových kódů. Seagull Scientific zaujímá přední místo v oblasti vývoje ovladačů tiskáren systému Windows pro tiskárny čárových kódů a termální tiskárny.

Aplikace BarTender představuje špičkový software pro tisk štítků s čárovými kódy v systému Windows. Tento profesionální softwarový nástroj pro tvorbu štítků a tisk čárových kódů poskytuje výkonné funkce pro zpracování standardních štítků a pro integraci s podnikovým softwarem. Podporuje také návrh a tvorbu RFID etiket.
www.seagullscientific.com

Země původu

Nizozemí

Intermec
Intermec Technologies Corp. dodává kompletní portfolio produktů a systémů pro automatickou identifikaci a mobilní sběr dat, mobilní terminály, RFID technologie, technologie pro drátovou i bezdrátovou konektivitu a tiskárny etiket včetně médií. Produkty a systémy Intermec byly vyvinuty s ohledem na nasazení v nejrůznějších prostředí odrážející realitu Vašeho businesu. Zařízení splňují náročné průmyslové standardy, vyznačující se vysokou bezpečností a zaručují komplexní ochranu dat pro Vaši podnikovou síť a Vaše data. Intermec staví na nejmodernějších technologiích, což Vám dává záruku spolehlivé a jednoduché migrace k dokonalejším technologiím jakmile se změní potřeby Vašeho podnikání.
www.intermec.comE-shop  |   Barco - čárové kódy & RFID  |   Barco - Wireless  |   Řešení  |   Produkty  |   Reference
Semináře  |   O společnosti  |   Download  |   Volná místa  |   Servis a služby  |   Partneři  |   Kontakty
 
Snímače čárových kódů | RFID technologie | RFID antény FlexiRay | Datové mobilní terminály | EasyAsset
Datové stacionární terminály | Tiskárny etiket | Software pro tisk etiket | Bezdrátové sítě | SmartStock.WMS
 
BARCO - čárové kódy, RFID technologie, systémy pro řízení skladů - Česky     BARCO - barcodes, RFID technologies, warehouse management systems - English     BARCO - barcodes, RFID technologies, warehouse management systems - Russian     BARCO - čiarové kódy, RFID technológie, systémy pre riadenie skladov - Slovensky

© BARCO, s.r.o.