čárový kód & RFID - systémy pro sklady
Technologie & produkty - Dodavatelé bezdrátových sítí

Dodavatelé bezdrátových WiFi sítí a wireless broadband technologií

Důležitou aktivitou společnosti je distribuce a integrace technologií bezdrátových sítí, která se opírá o zkušenosti z instalací bezdrátových sítí pro řízení skladů. V této oblasti Barco úzce spolupracuje s leadery v oboru bezdrátových sítí - společnostmi Trango Systems, HP ProCurve (dříve Colubris), Proxim Wireless, Motorola či Nomadix. Díky spolupráci se společností HP ProCurve a Nomadix disponuje Barco technologií a potřebným know-how pro budování WiFi hotspotů.
Země původu

USA
Trango Systems
Společnost Trango Systems, přední výrobce a dodavatel profesionálních řešení pro bezdrátovou konektivitu a vysokorychlostní připojení k internetu poslední míle, budování point-to point spojů a páteřních sítí.

Produkty Trango jsou oblíbené díky svým nadstandardním parametrům a nástrojům zaručující spolehlivost spoje, stabilitu výkonu jednoduchou správu a instalaci. Jsou vhodné pro rozmanitou řadu aplikací typu přístupových a vysokokapacitních páteřních sítí a dokáží plně uspokojit potřeby telekomunikačních a mobilních operátorů, poskytovatelů komunikačních a internetových služeb, systémových integrátorů, státních institucí a armády, univerzit, privátních firem i domácností. V současné době využívají produkty Trango zákazníci ve více než 50 zemích světa.
www.trangosys.com

Země původu

Kanada

HP ProCurve (Colubris Networks)
Colubris Networks, Inc. je globální dodavatel zařízení pro inteligentní bezdrátové lokální sítě (WLAN) a moderní bezdrátová síťová řešení pro firemí sektor, internetové a telekomunikační providery, ale i hotelové a restaurační provozy, letiště, zábavní centra vyžadující internetové připojení pro své návštěvníky. Colubris Networks® je dodavatel WLAN řešení s vysokým stupněm zabezpečení a podporou QoS, která jsou určená pro vysoce kritická prostředí vyžadující schopnost poskytovat multiservisní mobilní služby, včetně datových a hlasových aplikací. Toto řešení se sestává z inteligentních bezdrátových zařízení, umožňující rozšiření existující podnikové bezdrátové sítě pro vzdálený přístup bezdrátového klienta k datům, hlasovým a video aplikacím. Colubris řešení bylo úspěšně testované v různých síťových systémech včetně VLAN ethernetových přepínačů a hlasových WiFi systémů.
www.colubris.com

Země původu

USA
MOTOROLA
Společnost Motorola (dříve Symbol Technologies, Inc.) divize Enterprise Mobility, je uznávanou světovou špičkou v oblasti poskytování výrobků a řešení, která v reálném čase zachycují, přesunují a řídí informace z místa pořízení dat na místo provádění obchodních činností. Mobilní podniková řešení společnosti Motorola integrují vyspělou technologii online sběru dat, mobilní výpočetní platformy, bezdrátovou infrastrukturu, software pro mobilní řešení a služby Motorola Enterprise Mobility. Je prokázáno, že mobilní podniková řešení typu end-to-end fungující v reálném čase zvyšují produktivitu pracovní síly, snižují provozní náklady, podněcují provozní efektivitu a odkrývají konkurenční výhody. Společnost Motorola je důvěryhodným poradcem předních světových společností zabývajících se maloobchodním prodejem, dopravních a logistických společností, výrobců, státních a vládních organizací, právě tak jako poskytovatelů služeb ve zdravotnictví a pohostinství a penzijních služeb.
www.motorola.com

Země původu

USA

Proxim Wireless
Proxim Wireless Corp. je americký výrobce bezdrátových sítí pro bezlicenční pásma 2,4 GHz, 5 GHz a pro licenční pásmo 3,5 GHz. Proxim je od léta 2005 součástí společnosti Terabeam. Proxim se zaměřuje jak na bezdrátové širokopásmové sítě vhodné pro venkovní outdoor spoje využívané hlavně ISP (WISP) poskytovateli a telekomunikačními operátory, tak i na podnikové WiFi sítě vhodné pro indoor aplikace pro pokrytí firemních prostor, kanceláří, budov, skladů, případně areálů. Nabídka výrobce pokrývá spoje PtMP a PtP. Mezi registrované značky společnosti Proxim patří produktové řady ORiNOCO, Tsunami MP.11 a QuickBridge.
www.proxim.com

Země původu

USA

Nomadix
Nomadix je vedoucí dodavatel inteligentních síťových zařízení a hotspot technologií umožňující budování veřejných přístupových bodů s garantovanou bezdrátovou konektivitou a podporou volání přes internet VoWiFi. Zařízení Nomadix umožňují snadný a rychlý přístup k internetu bez nutnosti instalace software ani jiné změny konfigurace pro návštěvníky hotpostu - zákazníky, hotelové hosty, obchodní cestující apod. Nomadix produkty využívají telekomunikační operátoři, internetoví poskytovatelé (ISP / WISP), operátoři komunikačních služeb i samotní vlastníci objektů jako jsou firmy, statní správa, městské úřady, správy letišť, majitelé hotelů a restaurací ev. poskytovatelé jiných veřejných služeb. Prostě všude tam, kde zákazníci uvítají zebezpečený přístup k internetu jako přidanou hodnotu dané služby.
www.nomadix.comE-shop  |   Barco - čárové kódy & RFID  |   Barco - Wireless  |   Řešení  |   Produkty  |   Reference
Semináře  |   O společnosti  |   Download  |   Volná místa  |   Servis a služby  |   Partneři  |   Kontakty
 
Snímače čárových kódů | RFID technologie | RFID antény FlexiRay | Datové mobilní terminály | EasyAsset
Datové stacionární terminály | Tiskárny etiket | Software pro tisk etiket | Bezdrátové sítě | SmartStock.WMS
 
BARCO - čárové kódy, RFID technologie, systémy pro řízení skladů - Česky     BARCO - barcodes, RFID technologies, warehouse management systems - English     BARCO - barcodes, RFID technologies, warehouse management systems - Russian     BARCO - čiarové kódy, RFID technológie, systémy pre riadenie skladov - Slovensky

© BARCO, s.r.o.