čárový kód & RFID - systémy pro sklady
Technologie & produkty - Čárové kódy & RFID - software

Software a aplikace pro tisk čárových kódů, mobilní terminály a RFID

Home Page / Produkty / Software pro čárové kódy a RFID

Specializovaná řešení tisku etiket a čárových kódů GS1 / UCC - EAN / VDA

Čárové kódy & RFID systémy - Barco - tisk etiket dle UCC/EAN128, VDA, Odette Společnost Barco se specializuje na řešení integrace čárových kódů a RFID do podnikových IS. Nabízíme specializovaná tisková řešení pro tisk etiket s čárovými kódy či RFID tagy na termotransferových a RFID tiskárnách.

Řešení a návrh software
Systémy automatické identifikace využívající značení zboží, palet a distribučních balení čárovými kódy či RFID jsou základním předpokladem k vyšší automatizaci logistických procesů, minimalizaci chyb a záměn a efektivní dosledovatelnost zboží ve skladech. Prostřednictvím softwarových produktů, speciálních tiskáren a služeb společnosti Barco získáte specializované řešení s minimální náklady. Na základě Vašich požadavků dokážeme dodat optimální řešení jak pro malé firmy, tak pro velké výrobní provozy s tiskem velkého množství etiket na mnoha tiskárnách.

Nástroje pro integraci do IS
Naše řešení jsou vybaveny výkonnými nástroji pro integraci tiskového systému přímo do podnikového informačního systému. Tisk etiket tak může být zcela zautomatizován a začleněn do standardních podnikových procesů.

Dodávky tiskáren
Dle Vašeho zadání nabídneme tiskárny odpovídající přesně Vašim potřebám. V našem portfoliu máme širokou nabídku RFID či TTR / DT tiskáren pro logistické, průmyslové, obchodní i kancelářské aplikace. Více o dodávkách etiket a štítků na kotoučích naleznete zde:

Tiskárny etiket

Komplexní podpora a dodávky spotřebního materiálu
Mimo integraci hardware a software nabízíme komplexní podporu a profesionální služby včetně kontinuálních dodávek spotřebního materiálu, záruční i pozáruční servis. Více o dodávkách etiket a štítků na kotoučích naleznete zde:

Etikety, štítky na kotoučích



Softwarové produkty pro tisk čárových kódů dle GS1 / UCC - EAN 128 / VDA


 

SmartLabeling - značení etiketami dle standardu UCC/EAN128

  

Označení palet etiketami dle standardu UCC/EAN128 začíná být v současné době vyžadováno obchodními řetězci z důvodů efektivního zpracování dat při příjmu zboží včetně údajů nutných k vysledovatelnosti potravin. SmartLabeling je komplexním řešením přesně pro Vás. Tři verze tohoto systému poskytují optimální řešení jak pro malou firmu, tak pro velké výrobní provozy s tiskem velkého množství etiket na mnoha tiskárnách.



Datasheet:    Otevřít   Stáhnout  Datasheet_SmartLabeling_short-CZ.pdf (234.7 kb)
Manuál:    Otevřít   Stáhnout  CS_Karlovarska_korunni_kyselka.pdf (49.9 kb)
 

SmartLabeling AUTOMOTIVE - značení etiket dle standardu VDA

  

Značení paletových a produktových etiket dle standardu VDA/UCC/EAN128. SmartLabeling AUTOMOTIVE je komplexním řešením přesně pro Vás. Tři verze tohoto systému poskytují optimální řešení jak pro malou firmu, tak pro velké výrobní provozy s tiskem velkého množství etiket na mnoha tiskárnách.


Datasheet:    Otevřít   Stáhnout  Datasheet_SmartLabeling-Automotive-short_CZ.pdf (255 kb)
 

BarTender - software pro návrh a tisk etiket

  

Profesionální a výkonný produkt pro návrh a tvorbu etiket s čárovými kódy. Pohodlné a elegantní ovládání dle standardů Windows.


Datasheet:    Otevřít   Stáhnout  BarTender_QuickSummary_9-3_CZ.pdf (1.7 Mb)
 

Codesoft - software pro návrh a tisk etiket

  

Software Codesoft společnosti Teklynx poskytuje výkonný nástroj pro návrh a tisk etiket. Vyznačuje se jednoduchostí a flexibilitou. Codesoft podporuje TrueType fonty, všechny standardních formáty čárových kódů, přes 650 typů TTR/DT tiskáren a většinu běžných tiskáren pracujících pod Windows. K dispozici ve verzích Sprint, Premier, Enterprise a taktéž v mnoha jazykových verzích vč. češtiny.


Datasheet:    Otevřít   Stáhnout  CODESOFT_9_EN.pdf (770.9 kb)
 

LabelView - software pro návrh a tisk etiket

  

Komfortní program společnosti Teklynx pro návrh a tisk etiket s čárovými kódy. Podporuje většinu standardních čárových kódů, TTR/DT tiskáren a běžné tiskárny pracující pod Windows. Umožňuje práci s databázemi. K dispozici ve třech verzích Basic, Pro, Gold. Kromě základních jazykových verzí jej dodáváme také v češtině.


Datasheet:    Otevřít   Stáhnout  LABELVIEW_8_EN.pdf (0.8 Mb)


E-shop  |   Barco - čárové kódy & RFID  |   Barco - Wireless  |   Řešení  |   Produkty  |   Reference
Semináře  |   O společnosti  |   Download  |   Volná místa  |   Servis a služby  |   Partneři  |   Kontakty
 
Snímače čárových kódů | RFID technologie | RFID antény FlexiRay | Datové mobilní terminály | EasyAsset
Datové stacionární terminály | Tiskárny etiket | Software pro tisk etiket | Bezdrátové sítě | SmartStock.WMS
 
BARCO - čárové kódy, RFID technologie, systémy pro řízení skladů - Česky     BARCO - barcodes, RFID technologies, warehouse management systems - English     BARCO - barcodes, RFID technologies, warehouse management systems - Russian     BARCO - čiarové kódy, RFID technológie, systémy pre riadenie skladov - Slovensky

© BARCO, s.r.o.